Nábor nových redaktorů (aktualizováno)

AKTUALIZACE dne 11.5.2007 

STARTUJEME:  Server Pravnik.cz se připravuje na oficiální zahájení činnosti, a proto hledáme redaktory, přispěvovatele a autory nových článků.

Vážení přátelé,

máte-li zkušenosti s právním prostředím a máte-li navíc chuť o tom psát, pak jste na našem webu správně. Náš tým hodlá rozšířit své řady o nové kolegy, kteří budou jistě přínosem jak pro web, tak především pro informacechtivé čtenáře.

Tato práce je vhodná i pro studenty, kteří při studiu právnické fakulty píší nejednu zajímavou práci – tak proč se o ní nepodělit? Každý zde uveřejněný článek bude honorován (více informací zašleme případným zájemcům v návrhu smlouvy).

Témata článků by pochopitelně měla být zaměřena na právo a oblasti s ním spojené – případné konzultace budou někdy nutné – vždy samozřejmě po vzájemné dohodě. Pro začátek bychom uvítali články na téma: internet a problémy s ním spojené, občanské, rodinné a obchodní právo.

Zájemci hlaste se, prosím, na následující e-mailové adrese:

j o b @ p r a v n i k . c z

 

AKTUALIZACE: Omlouváme se dřívějším zájemcům. Z organizačních důvodů jsme neodpověděli na všechny zaslané e-maily. Pokud máte stále zájem o spolupráci, tak nás opětovně kontaktujte na výše uvedené e-mailové adrese. Děkujeme za pochopení a věříme, že přijmete naši omluvu.

12 komentářů u „Nábor nových redaktorů (aktualizováno)

 1. Martin Strnad

  "Jiné servery" – dobrá připomínka, ale mne napadá jen jeden takový server. A ano, vzhledem k jeho tržní pozici a finančnímu zázemí nabízí vyšší platby. Přesto si nemyslíme, že by naše variabilní ohodnocení podle čtenosti (reálně za dobrý článek kolem 500,- Kč pro začínajícího autora, pro stálé spolupracovníky více) bylo neúnosně málo.

  Co vy na to?

  MS

 2. Petr Stavělík

  Ahoj Martine, úžasné, kde všude se s tebou člověk nepotká. S tvým názorem v podstatě souhlasím. I klasické hmotné časopisy sice nabízí kolem 1000,-Kč za článek, ale na druhou stranu je člověk časově omezován-dost dlouho trvá, než se článek skutečně dostane do tisku a nejednou se mi stalo, že než se tam dostal, tak už nebyl aktuální. Na netu lze oproti tomu otočit v relativně krátké době daleko více informací a nakonec-funguje přeci princip poprávka nabídka, takže pokud se to někomu nelíbí, nemusí to akceptovat+pokud je jedinou motivací autora zisk (i když je to pochopitelně přjemnější stránka věci), tak to taky není úplně O.K. Na druhou stranu by odměna neměla jít pod určitou úrověň, protože by to mohlo znamenat i pokles úrovně autorů (nízká motivace) a tími devalvaci webu. Zkrátka 500,- Kč pro začínajícího autora je rozumná nabídka a můžu to posoudit z vlastní zkušenosti.

  zdravím Petr Stavělík

  1. Don Tabasco

   jediny kdo plati na netu je tuším Epravo.cz. Jinak částka je standardní…

  2. Albert Mestrey

   Honorář 1000 Kč je pěkný pakatel, časopisy jako Právní rádce aj. platí za článek v rozsahu 20 normostran 4000 Kč, takže 1000 Kč

   je přiměřený honorář pouze za celkem dost krátký článek.

 3. thayatius thayawald

  Pořád hledáte nové redaktory? Já tedy zrovna student nejsem. Je mi 61 let a jsem v důchodu. Teď se zabývám právní historií, zejména sudetskými Němci, odbojem a exilem, včetně publikačních předpisů a zákonů za II.světové války a pod.Pokud by byl zájem, jsem k dispozici.

 4. Lenka Lulakova

  Dobry den,

  zaujala ma Vasa ponuka prispievat na tento portal clankami s pravnickou problematikou. Nakolko som vystudovala pravo na Slovensku a momentalne pracujem ako advokatska koncipientka,zaujimalo by ma,ci sa tato ponuka tyka len prava CR alebo by ste mali zaujem aj o clanky tykajuce sa slovenskeho prava?

  Za skoru odpoved dakujem.

 5. Roberto Carlos

  Vřele doporučuji paní profesorku Recmanovou z brněnské knihovnické školy, která je vysoce vzdělaná a rozumí právnímu odvětví. Zároveň dopuručuji z této školy Jana Hykela a Barboru Blahovou. Obraťte se na ně.

  1. Šéfredaktor

   Dobrý den,

   nabídka je aktuální v tom směru, že přivítáme externí přispěvovatele a pisatele článků z různých právních odvětví.

   Pokud byste měl zájem, zašlete nám na ukázku nějaký článek a můžeme se dohodnout na případné budoucí spolupráci.

   Mgr. Lucie Jindrová

 6. Iva Hanáčková

  Najdu někde na www stránkách databázi dle krajů kde bych mohla vyhledat dle roků narození dětí, sňatky, rozvody , úmrtí abych neporušila zákon. Popř.udejte přímo adresu portálu či www stránek.

 7. Markétka

  AHOJKY, HLEDÁTE JEŠTĚ STÁLE REDAKTORY??? MĚLA BYCH ZÁJEM. PŘEDEM DĚKUJI ZA ODPOVĚĎ. MARKÉTKA.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>