Odpověď na téma: Výpovědní lhůta a nemocenská

Forum Fóra Pracovní právo Výpověď a zrušení pracovního poměru Výpovědní lhůta a nemocenská Odpověď na téma: Výpovědní lhůta a nemocenská

#127850 Reply

alik

dobrý den,
dala jsem na začátku měsíce dohodu o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnance k onomu dni s tím že okamžitě odcházím. Zaměstnavatel mi ji nepodepsal že mě nepustí. Vyhrožoval právniky, soudy, krácení platu, ušlém zisku. Odešla jsem bez podpisu. Sesypala se a jsem na neschopence. Dohodu i neschopenku jsem ihned doporučeně odeslala ještě ten den, aby nemohl říct že nic odemě neobdržel. Beží mi výpovědní lhůta od 1.dne následujícího měsíce(tedy skoro 3měsíce) když jsem dohodu i když nepodepsanou z jeho strany zaslala já? nebo to musí zaměstnavatel nejdřív podepsat? Nebo mám poslat výpověď když dohoda nevyšla? A jaký plat by mi mohl krátit když minulý měsím jsem odpracovala normálně? A pokud jsem na neschopence ode dne kdy jsem odešla tak nemám snad ani neomluvený den ne? A je možné zkrátit výpovědní lhůtu ze zdravotních důvodů(třeba kvůli zádům) o jeden měsíc? slyšela jsem že to jde a kdy se o tom musí zamestnavatel informovat? A jak je to s počtem dní dovolené(standartně 20za rok) za výpovědní dobu 2 měsíce mi také náleží 1,5dne za každý měsíc k proplacení nebo na to už nárok nemám?

děkuji A.