Re: MA NA TO DOTYCNY PRAVO? AKO POSTUPOVAT?

Forum Fóra Obchodní právo Smlouvy MA NA TO DOTYCNY PRAVO? AKO POSTUPOVAT? Re: MA NA TO DOTYCNY PRAVO? AKO POSTUPOVAT?

#49683 Reply

Simona Mokranova

Disponujem iba vypisom z banky a konverzaciami v mobile, a v e-mailoch. Auto mi mal podla jeho slov doviest v decembri tesne pred Vianocami, no v den, ako mi mal auto predat az po mojom opatovnom kontakte mi oznamil, ze autu sa pokazila prevodovka. Oznamil mi, ze musi odcestovat, a peniaze mi posle na ucet jeho dcera, medzi sviatkami. Nestalo sa tak. Neustale som ho kontaktovala s tym, kedy mi peniaze vrati. Po dlhsom case z neho vyslo, ze on mi auto este stale hlada, a dotycne bmw5, dal opravit. Ja som si medzi casom, ale nasla dalsie auto, za ktore som zaplatila zalohu, a cakala som iba na peniaze od neho, aby som ho mohla vyplatit, nove auto. Peniaze neprisli v plnej sume, ale poslal mi 4000€, teda polovicu, a dalsiu mi zadrziava s tym, ze mi ju zasle, az vtedy, ked mu jeho novy kupujuci zaplati zalohu za auto, ktore malo byt ,,udajne" moje. Pred dvoma tyzdnami som mu zaslala ODSTUPENIE OD KUPNEJ ZMLUVY, ktora bola vykonana iba na zaklade ustnej dohody. A stanovila som mu termin d