Rizeni minibike v podmince

Forum Fóra Trestní právo Trestní řízení rizeni pod vlivem alkoholu Rizeni minibike v podmince

#53513 Reply

Vít Vacata

Dobrý den Jsem v podmince plati mi do 16.12.2012 mam zakaz rizeni za řízení motoroveho vozidla trest je 10mesicu (dva roky podmineny odklad) ted sem jen popostrkaval minibike a startoval ji byl sem u ni chycen a zahajuji proti me trestni stihani .Dit minibike je sekačka hračka pro deti je to vubec mozne.Chci se zeptat zda je mozne aby mi soud podminku nepromenil šel sem okamzite na probační a mediacni službu.Trpim vysokym tlakem,cukrovkou,cholesterol,neutrovegetativni distonie beru asi 8 druhu leku nekolikrat denne.Je možne prodloužení podmínky. Nebo nejaka léčebna.Kdyz sem ridil tak vzdy pod vlivem alkoholu ale ted opravdu tu minibike ne a podle policie ano.Prosim poradte.dale jinak sem na probační službě kdyby mě uznali vinným s řízení minibike coz mi prijde jako směšné.A volant sem nikam nesedl a podminku dodrzuji souram nohama a oni si name najdou tuhle hračku že je to motorove vozidlo kdyz je jeste v takovym stavu ze sotva jezdila.je mozne prodlouzeni podminky.comi hrozi prosim