automatický výmaz trestního rejstříku

Forum Fóra Trestní právo Různé automatický výmaz trestního rejstříku

Zvolené téma obsahuje celkem 121 odpovědí. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  tanyanv18 a poslední změna je stará 4 měsíce.

• Autor

Alena Halamová

Dobrý den v březnu tohoto roku mi skončila podmínka po výkonu trestu prosím o zaslání vzoru jak mám napsat žádost o výmaz.Děkuji

• #51089 Reply

Luboš Svoboda

Dobrý den je možný automatický výmaz z rejstříku trestů po odsouzení k výkonu trestu a podmínečném propuštění z trestu.Nedošlo k další trestné činnosti podmínka v únoru skončila.Děkuji

• #51090 Reply

Veronika Kubinská

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jak postupovat při výmazu z rejříku trestu byla to podmínka, která skončila. Je prosím nějaký formulář??

Děkuji za odpověď.

• #51091 Reply

Ivo Klimeš

Dobry den,ja jsem se chtěl zeptat jak a kdy požádat o výmaz a kdy budu mít čistý rejstřík když mi končí trest a podmínka 4.7.2008 a měl jsem to na 1 rok všecko za řízení motorového vozidla bez řidického oprávnění a bez SPZ značky…Děkuji

• #51092 Reply

Mgr. Lucie Jindrová, advokát

Dobrý den,

formulář na to není. Je třeba podat příslušnému soudu, v jěhož obvodu máte bydliště, návrh na zahlazení odsouzení. Soud, který o tomto zahlazení rozhodne, pak o takovém rozhodnutí vyrozumí rejstřík trestů.

• #51093 Reply

Dobrý den,

na těchto stránkách tyto služby – zasílání vzorů – neposkytujeme. Najděte si vzor na internetu nebo se obraťte na advokáta.

• #51094 Reply

Dobrý den,

je třeba podat žádost o zahlazení odsouzení soudu.

• #51095 Reply

Petr Petr

Pokud vám byl uložen pouze podmíněný trest, který vám nebyl přeměněn na nepodmíněný, a jinak jste již nebyl odsouzen, tak se vaše odsouzení již nevykazuje ve výpise z rejstříku trestů a tudíž nemusíte žádat o zahlazení odsouzení. Tzn. od 4.7.2008.

• #51096 Reply

jiři Hošek

dobrí den chci se zeptat po jeke dobe se mam čisty rejstřík před 20 lety jsem byl odsouzen na pul roku za ubliženi na zdravi a od te doby jsem neměl žaden problem je možne aby jsem to měl ješte po 20 letech napsany v rejstřiku dekuji Hošek

• #51097 Reply

Miroslav Matis

Dobrý den, před rokem jsem byl odsouzen k peněžitému trestu za neoprávněné použití služebního motorového vozidla dle § 288 odst.2 tr. zákona za použití § 53 odst.1,2 písm a, odst 3 tr.zákona. Finanční šástku jsem zaplatil hned po vynesení rozsudku. Kdy mohu žádat o výmaz trestu.

Děkuji

Matis

• #51098 Reply

lukas rottenbeng

Dobry den chci se zeptat kdyz sem spachal dopravni nehidu bez ridickeho prukazu. Na boural sem do dvou aut tim zbusobil skodu ktera je 133000kc. Mam podminku ktera my konci v lednu 2009. Na 15mesicu aby to skoncilo musim pozadat o vraceni ridickeho prukazu a zbytek trestu me bude odpusteno. A mam 3body. Ja se vas ptam co mam delat abych nemel body a nemel zaznam v restriku abych mel cistky restrik. dekuji rottenbeng dej te mi vedet cekam.

• #51099 Reply

Petr Petr

Pokud byl peněžitý trest uložen za úmyslný trestný čin můžete žádat o zahlazení až po třech letech od uhrazení dané částky.

• #51100 Reply

Zuzana Plachá

Dobrý den, moje přítelkyně byla letos v únoru odsouzena na 40 dní za neoddělané VPP. Chci se zeptat jestli to bude mít v TR a když ano, kdy můžem zažádat o výmaz TR.

Předem moc děkuji za odpověď.

Zuzka

• #51101 Reply

Petr Petr

Do rejstříku trestů se zapisuje každé odsouzení. Odsouzení, kteří po výkonu trestu odnětí svobody žijí řádným životem mohou požádat o zahlazení trestu. Soud poté může žádosti vyhovět v případě, že přítelkyně vedla řádný život po zákonem stanovenou dobu (v jejím případě po dobu tří let).

• #51102 Reply

Zuzana Nováková

Dobrý den,

mohl byste mi prosím poradit – mému známému končí podmínka v září 08 za řízení bez ŘP pod vlivem alkoholu (dostal 2 roky podmínky). Bude záznam z RT automaticky vymazán s koncem podmínky? Tedy v září 08? Ještě by mě zajímalo, zda bude záznam vymazán i přes to, že ještě rok (do září 09) má zákaz si udělat řidičák?

Moc díky za odpověď

• #51103 Reply

Petr Petr

Pokud se jako podmíněně odsouzený ve zkušební době kamarád osvědčil a podmínka nebyla přeměněna na nepodmíněný trest, znamená to, že od rozhodnutí soudu o osvědčení se na odsouzeného hledí, jako by odsouzen nebyl a odsouzení nebude uváděno ani ve výpisu z RT.

Tím, že si váš kamarád nemůže udělat řidičák máte asi na mysli, že mu byl uložen ještě i zákaz činnosti??? V tomto případě se na jeho osobu bude hledět jako by nebyl odsouzen až okamžikem uplynutí trestu zákazu činnosti

• #51104 Reply

Zuzana Nováková

Dobrý den ještě jednou,

moc děkuji za rychlou odpověď! Chápu tedy správně, že jeho odsouzení nebylo v RT vůbec zapsáno? A nebo je to tak, že když se ve zkušební době (trvá od září 2006 do září 2008 a kamarád se osvědčil, žádné další problémy nemá, tedy trest se na nepodmíněný nepřeměnil) osvědčí záznam se v září 2008 automaticky vymaže?

V "Trestním příkazu", který soud vydal v září 2006 se píše, že se kamarád odsuzuje:

a) podle §201 odst.1 tr.zák. za použití §35 odst.1 tr.zák. k úhrnnému trestu odnětí svobody v trvání 10 měsíců

b) podle §58 odst. 1 tr. zák. a §59 odst. 1 tr.zák. se výkon trestu podmíněně odkládá na zkušební dobu v trvání 2 let

c) podle § 49 odst.1 tr.zák. se ukládá trest zákazu činnosti spočívající v zákazu řízení motorových vozidel všeho druhu na dobu tří let

• #51105 Reply

Zuzana Nováková

Zajímalo by nás, zda se případný záznam z RT vymaže v září 2008 automaticky (zkušební dobu řádně splnil bez problémů) nebo tento výmaz nějak ovlivňuje zákaz řízení mot.vozidel až do září 2009 (kamarád řidičák nikdy nevlastnil).

Také by nás zajímalo, zda je možné zažádat soud o odpuštění trestu zákazu řízení mot.vozidel, vzhledem k uplynutí zkušební doby podmíněného trestu a vzhledem k jeho dosavadní celkové bezúhonnosti.

Moc vám děkuji za radu

• #51106 Reply

Petr Petr

Zkušební doba podmíněného odsouzení i trest zákazu činnosti běží od právní moci odsuzujícího rozhodnutí.

V případě kamaráda je nutno aby vykonal i trest zákazu činnosti, který mu byl uložen, neboť pokud by jej nevykonal bude jeho odsouzení v rejstříku trestu neustále zapsáno.

V případech, kdy je trest zákazu činnosti uložen soudem, může soud po vykonání poloviny trestu a to na žádost odsouzeného rozhodnout o podmíněném upuštění od výkonu zbytku trestu zákazu činnosti.

• #51107 Reply

Zuzana Nováková

Moc Vám děkuji za odpověď, ani nevíte jak moc nám pomáháte. Teď jsme tedy sepsali "Žádost o podmíněné upuštění od výkonu zbytku trestu zákazu činnosti" dle vzory, který jsme našli na internetu.

Mohl byste nám ještě prosím napsat jaké soudní poplatky budeme muset za tuto žádost zaplatit?

Děkujeme za vaši ochotu

• #51108 Reply

KOUCKY VEROSLAV

DOBRY DEN JAK JE TO Z VZMAZEM Z REJSTRIKU TRESTU KDZ JSEM BZL VE VEENI A PROPUSTILZ MNE NA PODM9NKU JAK SI MAM ZAZADAT O VZMAZ Z REJSTRIKU TRESTU ABZCH MNEL CISTI REJSTRIK

• #51109 Reply

KOUCKY VEROSLAV

DOBRY DEN JAK JE TO Z VZMAZEM Z REJSTRIKU TRESTU KDZ JSEM BZL VE VEENI A PROPUSTILZ MNE NA PODM9NKU JAK SI MAM ZAZADAT O VZMAZ Z REJSTRIKU TRESTU ABZCH MNEL CISTI REJSTRIK

• #51110 Reply

KOUCKY VEROSLAV

• #51111 Reply

Petr Petr

To záleží jaký trest vám byl vyměřen. O zahlazení rozhoduje soud a to na žádost odsouzeného, kdy žádosti lze vyhovět pokud odsouzený vedl nepřetržitě po výkonu uloženého trestu řádný život po zákonem stanovenou dobu. Ta činí 10 let u odsouzení k trestu odnětí svobody převyšujícímu 5 let, nebo 5 let u odsouzení k trestu odnětí svobody převyšujícímu 1 rok, a 3 roky u trestu odnětí svobody do 1 roku, u trestu propadnutí majetku, trestu vyhoštění či zákazu pobytu nebo u peněžitého trestu za úmyslný trestný čin.

• #51112 Reply

denisa dočekalová

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,jestli je možné žádat o výmaz podmínky z rejsříku trestů přes internet a jak se má postupovat.Podmínka již vypršela.Děkuji Dočekalová

• #51113 Reply

Petr Petr

Pokud vám byl uložen pouze podmíněný trest, který vám nebyl přeměněn na nepodmíněný, tak se vaše odsouzení po uplynutí zkušební doby nevykazuje ve výpise z rejstříku trestů a tudíž ani nemusíte žádat o zahlazení odsouzení.

• #51114 Reply

Zuzka

Přítel byl dvakrát odsouzen,ale za takové ty klukovské blbosti,dezerce z vojny,řízení auta bez řidičského oprávnění…za to poslední jelikož to bylo opakované dostal 1,4 roku…Nyní to je už dva a půl roku co je doma a jelikož má právě záznam v registru má velké problémy si najít práci…nikoho nezajímá zaco byl odsouzen ..hlavní pro každého zaměstnavatele je že má záznam.Prosím porad te jak se má sepsat žádost o výmaz a jestli je to možné.Děkuji

• #51115 Reply

Petr Petr

O zahlazení rozhoduje soud na žádost odsouzeného. Žádosti lze vyhovět pokud odsouzený vedl nepřetržitě po výkonu uloženého trestu nebo po jeho prominutí či promlčení řádný život po zákonem stanovenou dobu, která v případě vašeho přítele činí 5 let (odsouzení k trestu odnětí svobody převyšující 1 rok).

• #51116 Reply

Lenka Klempířová

Dobry den

ridila jsem v podnapilem stavu-dostala jsem pokutu a zakaz rizeni mot.vozidel na 18 mesicu.Pokuta je uhrazena a polovina trestu bude za nedlouho tu a tak se zajimam zda se da nejak zazadat o zkzaceni trestu a kde?Take se zajimam zda budu muset podstoupit nejake testy v autoskole?

Mnohokrat Vam dekuji za odpoved L.K.

• #51117 Reply

Josef Brablec

Dobrý den,

byl jsem si nechat udělat výpis z RT a mám tam 1.záznam

(pokud čtu na tomto diskuzním fóru, "pokud nebyl podmíněný trest přeměněn na nepodmínění tak výmaz v RT proběhl automaticky" – ale u mě ne:-("jak to?

Byl jsem soudem uznám vinným Rozsudkem Okresního soudu a to ze dne 27.04 2007 sp. zn. xxx dle paragrafu 9 odst. 2 a paragrafu 202 odst. 1 trestního zák. , za což mi byl uložen trest odnění sovobody v trvání 6ti měsíců, ktrý byl podle parag. 58 odst. 1 pism. a) tr. zákona za použití pragrafu 59 odst. 1 tr.zákona odložen na zkušební dobu do 31.5 2008. Citovaný rozsudek je pravomocný.

S ohledem k dnešnimu dni jsem se osvědčil a chtěl bych vědět popř.

– jakto, že mám stále uveden ve výpisu z RT záznam

– popř. jak dále pokračovat/postupovat tak aby bylo učiněno a výmaz z RT proběhl a v dálším výpise (novém), byl záznam 0 bez uvedení zahlazeného odsouzení

– a jak dlouho tento výmaz probíhá, protože jsem měl nastoupit do zaměstnání a díky záznamu mě nevzali

Děkuji JB

• #51118 Reply

Tomáš Vlček

Dobrý den,v roce 1986 jsem byl za kriminální delikt potrestán jednoletým nepodmíněným trestem, který mi byl před nástupem výkonu trestu amnestován prezidentem republiky.Od té doby jsem již trestán nebyl a nyní poprvé potřebuji výpis z rejstříku trestů a bojím se, že v něm bude tento 22 let starý záznam. Jak postupovat abych se takto starého záznamu zbavil?Děkuji za odpověď

• #51119 Reply

Dobrý den,

tento záznam by již ve výpise z RT uveden neměl být. Samozřejmě však napořád tento záznam budete mít uveden v opise, který je však přístupný pouze soudům, policii apod.

• #51120 Reply

Dobrý den,

zde se jedná o velmi krátkou lhůtu – je třeba požádat soud o zahlazení odsouzení. Soud má na rozhodnutí o osvědčení se 1 rok a nevydá-li takové rozhodnutí do 1 roku, má se poté zato, že se osvědčil.

• #51121 Reply

Tomáš Kulinka

Dobrý den, v roce 2001 jsem byl odsouzen k 3letému nepodmíněnému trestu odnětí svobody, po odpykání 2 let (v roce 2003) jsem byl podmínečně propuštěn (podmínka 1 rok na 4 roky) a vedl řádný život. Chci se zeptat, kdy mohu požádat o výmaz z rejstříku trestů, u kterého soudu a jakou formou. Děkuji za odpověď.

• #51122 Reply

Petr Petr

O zahlazení rozhoduje soud na žádost odsouzeného. Žádosti lze vyhovět pokud odsouzený vedl nepřetržitě po výkonu uloženého trestu nebo po jeho prominutí či promlčení řádný život po zákonem stanovenou dobu. Ta činí 10 let u odsouzení k trestu odnětí svobody převyšujícímu 5 let, nebo 5 let u odsouzení k trestu odnětí svobody převyšujícímu 1 rok, a 3 roky u trestu odnětí svobody do 1 roku, u trestu propadnutí majetku, trestu vyhoštění či zákazu pobytu nebo u peněžitého trestu za úmyslný trestný čin.

• #51123 Reply

Tomáš Kulinka

Děkuji za odpověď, nicméně bych potřeboval konkrétní datum, kdy mohu u tohoto konkrétního případu žádat o výmaz. Vztahuje se 5ti letá lhůta od podmínečného propuštění, nebo až od doby, kdy skončila podmínka? V případě, že by tomu bylo až od doby, kdy skončila podmínka (mohl bych tedy žádat až v roce 2012), existuje i jiná možnost, jak zápis vymazat? Slyšel jsem, že taková možnost existuje, v případě, že se za odsouzeného zaručí nějaká organizace, pak o výmazu rozhoduje předseda okresního soudu.

• #51124 Reply

Hana Topinkova

Dobrý den, obracím se na Vás s dotazem ohledně odnětí svobody podmínečně – výmaz z TR. Podmínka mi skončila 12. 7. 2008 a zjistila jsem, že se mi tento údaj objevil v TR. Co mohu učinit proto aby tento údaj mi byl vymazán z TR? Děkuji předem za odpověď HT

• #51125 Reply

Patrik Vintr

Dobrý den, obracím se na vás s dotazem na zahlazení odsouzení. V roce 2004 jsem byl odsouzen k odnětí svobody podmíněně výměrou ke 4 měsícům na 2 roky, podmínka vypršela 20.2.2006 + Zákazem řízení motorových vozidel na 4 roky po uplynutí poloviny trestu jsem za žádal o prominutí a vráceni ŘP a soud mi udělil zkušební dobu na dva roky. Zkušební doba vypršela 20.6.2008.Co mohu udělat proto aby tento údaj mi byl vymazán z RT? Děkuji předem za odpověď P.V.

• #51126 Reply

Petr Novotný

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, kdy můžu žádat o výmaz z RT. Byl jsem odsouzen ke 4 letům nepodmíněně, po uplynutí poloviny jsem byl 8.7.1999 podmínečnš propuštěn se zkuš. dobou 7 let. Ve výpisu mám uvedeno datum osvědčení se 19.12.2006.Od kdy se v mém případě počítají ty 3 roky , kdy můžu žádat.Od propuštění na polovinu a potom se jedná o samostatnou podmínku, nebo až po skončení podmínečného propuštění? Děkuji

• #51127 Reply

Zdeněk Dočkal

Dobrý den chtěl bych jse zeptat jak a kdy požádat soud o vrácení ř.p byl odebran 3.12.2007 na dobu 3let…letos to bude pulka tak jak dlouho předem zažádat

• #51128 Reply

Zdeněk Dočkal

Dobrý den chtěl bych jse zeptat jak a kdy požádat soud o vrácení ř.p byl odebran 3.12.2007 na dobu 3let…letos to bude pulka tak jak dlouho předem zažádat

• #51129 Reply

Zdeněk Dočkal

• #51130 Reply

Jan Kováč

Dobrý den. Vroce 2005 jsem byl propuštěn z výkonu trestu který trval 24 měsíců. Byl jsem odsouzen na 15 měsíců za neplacení půjčky a zbytek trestu mi byla proměněna podmínka. Ted bych si rád udělal živnostenszý list na Pomocné stavební práce, ale navím jestly je to možné. Mohu si zažádat o výmaz RT. Děkuji za odpověd Kováč jan

• #51131 Reply

Andrea Martínková

Dobrý den,ráda bych se zeptala,zda existuje nějaký způsob předčasného výmazu trestu,dříve,než po 10-ti letech,nějaká vyjímka.Jedná se o paragraf 250 odst.4.

Daný člověk je už šestým rokem propuštěn a vede řádný život.Děkuji

• #51132 Reply

miroslav klofat

Dobrý den,chtěl bych se zeptat zda mohu žádat o výmaz z TR,když mi podmínka vypršela v květnu 2008.Děkuji za odpovědˇ.

• #51133 Reply

Petr Hanák

Dobrý den,rád bych se zeptal,zda se výmaz trestu po 10-ti letech maže automaticky,nebo se musí žádat a jestli se dá vymazat dříve,než po 10-ti letech.Děkuji za odpověď.Hanák

• #51134 Reply

miloš malina

podmínka se vám na výpisu z RT nezobrazí, takže o její výmaz žádat nemusíte.

• #51135 Reply

miloš malina

tento záznam je uveden natrvalo v opise, ale na výpisu zRT se neobjevuje. Ověřít si to lze na Czech pointu za padesát korun vám dají výpis.

• #51136 Reply

David

dobrý den,

chtěl bych se zeptat. Mám 10 měsíční trest s podmínku na 2 roky s účinností od června 2009. otázka zní zda se mi tento záznam objeví na výpisu RT a zda mohu a kdy zažádat o výmaz. Děkuji za odpověd

• #51137 Reply

Michal Sirotek

Dobrý den,

potřeboval bych se Vás zeptat, za jak dlouho dojde k automatickému vymazání trestu z rejstříku. Byl jsem odsouzen v roce 2001, a od té doby žiji spořádaný život, neměl jsem tedy již žádné problémy.

Prosím dali by jste mi vědět?

S pozdravem a přáním hekého dne M.S.

• #51138 Reply

Lucie Radošinská

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kdy budu mít automaticky vymazaný rejstřík,byla jsem odsouzena v květnu 2006 na 15 měsíců s podmínkou na tři roky. Právoplat byl někdy v červenci, prot předpokládám, že podmínka mi skončila někdy v červenci 2009.

mUSÍM na vymazání čekat ještě rok, co má soud jako dobu na posouzení, zda jsem se osvědčila nebo se mi podmínka už vymazala?

Každý říká něco jiného. Dokonce i právník.V Březnu budu mít konec MD a nástup do práce, tak bych rfáda měla trestní rejstřík prázdný. Co pro to mohu udělat?

Nebo je podmínka vymazaná až tehdy, kdy mi přijde lejstro o tom, že jsem se osvědčila.?

Děkuji za odpověd

• #51139 Reply

Lucie Radošinská

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kdy budu mít automaticky vymazaný rejstřík,byla jsem odsouzena v květnu 2006 na 15 měsíců s podmínkou na tři roky. Právoplat byl někdy v červenci, prot předpokládám, že podmínka mi skončila někdy v červenci 2009.

mUSÍM na vymazání čekat ještě rok, co má soud jako dobu na posouzení, zda jsem se osvědčila nebo se mi podmínka už vymazala?

Každý říká něco jiného. Dokonce i právník.V Březnu budu mít konec MD a nástup do práce, tak bych rfáda měla trestní rejstřík prázdný. Co pro to mohu udělat?

Nebo je podmínka vymazaná až tehdy, kdy mi přijde lejstro o tom, že jsem se osvědčila.?

Děkuji za odpověd

• #51140 Reply

tomas sipula

Dobry den chtel bych se zeptat kdy mi bude smazan zaznam o podmince ktera mi konci 29.ledna 2010.Musim si zazadat o vymaz nebo mi bude smazan po ukonceni podminky automaticky a po jake dobe?Dekuji za odpoved s pozdravem Sipula

• #51141 Reply

Jozef Machovčák

V prosinci 2009 mi skončil podmineční trest. Kdy a ako dojdě k výmazu s registru trestu?

Děkují.

Machovčák

• #51142 Reply

mira Spartanek

Dobry den chtel bych se zeptat kde a jak žádat o vymazání rejstříku trestu,když jsem měl podmínku a ta mi skončila v roce 2007.Děkuji za odpověď.

• #51143 Reply

Petra Janátová

Dobrý den, ve výpise z rejstříku trestů by se tento trest neměl objevovat od doby, kdy podmíněný trest skončil (pokud nebyl převeden na nepodmíněný). V tomto případě není nutné o zahlazení žádat.

• #51144 Reply

Petra Janátová

Jelikož se jednalo o podmíněný trest, bude se na Vás hledět, jako byste nebyl odsouzen, po splnění stanovené lhůty. Po uplynutí zkušební doby nebude tento trest vykazován ve výpise z rejstříku trestů. Ve Vašem případě o zahlazení žádat nemusíte.

• #51145 Reply

Daniel Knopp

Dobrý den,

mně skončil podmíněný trest 29.6.2009 a dnes 26.1.2010 jsem si byl udělat výpis a ten záznam tam stále je.Žádný jiný trest nemám, tak nechápu proč ještě můj TR není čistý… :-(

• #51146 Reply

Lucie Radošinská

Mám stejný problém. Podmínka skončena v červenci 2009 a rejtřík má teď v lednu stále záznam. Můj kamarád se stejným koncem podmínky ovšem už v listopadu dostal jakýsi papír, kde je psáno, že se v podmínce osvědčit. takže možná až po tom papíru je rejsřík čistý nebo nevím. Ale každopádně se zlobím.

Co třeba zajít přímo na soud a zeptat se, jak dlouho to trvá, jestli přesaně ten rok po podmínce na to osvědčení nebo jak.

• #51147 Reply

Daniela Padertová

Dobrý den, ráda bych se zeptala,zda mohu pokračovat v podnikání, když mi v únoru 2010 začala běžet 2 roky podmínka.Podmínku mám za zpronevěru,tedy v ŽL – zprostředkování obchodu a služeb a v současnosti podnikám v hostinské činosti.

• #51148 Reply

Jana Vozková

Dobrý den přeji,

manžel v roce 1999 dostal 2 měsíce podmínku.

Jak to lze vymazat-a jestli to jde-Má kvůli tomu problémi se scháněním práce.

Děkuji za odpověď

• #51149 Reply

Václav Štěpánek

Dne 31.12.2009 my skončila podmínka za zpronevěru. Ve výpisu z RT ji stále mám kde mohu požádat o výmaz jak to dlouho trvá a kolik to bude stát. Mám možnost po dvouch letech získat dobrou práci ale tento záznam mě omezuje a diskriminuje. Proč ce to nemaže automaticky. Děkuji Štěpánek. Vyškov email: stepanek.oas@seznam.cz

• #51150 Reply

Jan Šíma

Dle §60 odst.4) dnes již neúčinného tr. zák., stojí, že pokud se podmínečně odsouzený ve zkušební době osvědčil, hledí se na něj jako by nebyl odsouzen. Ktomuto je ovšem nutné rozhodnutí soudu, který potvrdí "osvědčení se". Pokud tak neučiní do 1roku od konce podmínečného odsouzení, platí dle odst. 3) téhož §, že jste se osvědčil a poté by měla být autoremdura vašeho RT provedena. Pokud není Vaší vinou stížena možnost soudu doručit Vám toto rozhodnutí, obraťte se na rozhodující soud ve Vaší trestní věci písemně s popisem celé situace, aby jste tuto roční lhůtu zkrátil na minimum.

• #51151 Reply

Jan Šíma

Pokud nebyl manžel podmínečně propuštěn z výkonu trestu a byl pouze odsouzen k podmíněnému výkonu trestu v roce 99, je podivné že záznam stále trvá..Soud měl manželovi dle §60 odst.1) tr. zák. č.140, stanovit po uplynutí podmínečné doby rozhodnutím osvědčení se a tím mělo být automaticky smazáno vše v RT a to maximálně po 1roce, kdyby soud rozhodnutí o osvědčení neobdržel. To se děje na základě fikce o osvědčení dle odst.3) §60 tr. zák., kdy pokud soud do 1roka nerozhodne o osvědčení se, stane se tak automaticky.Jediné co by mohlo sehrát roli a podstatu věci v manželově případu je to, že nastala fikce neosvědčení se, dle §70 odst. 2)-3) tr. zákona. To znamená, že spáchal-li manžel v době po uplynutí podmínečného odsouzení aniž by obdržel od soudu rozhodnutí o osvědčení se (lhůta 1rok po skončení podm.) další trestný čin, či byl soudem za cokoliv jiného postižen, či cokoliv v rozporu se zákonem byl toto jednání nějak řešen, platí že se neosvědčil a záznam trvá.

• #51152 Reply

Jan Šíma

Soud Vám pošle po přesvědčení se vlastní aktivitou o vaší další beztrestnosti rozhodnutí, v němž stanoví pokud bude vše v pořádku, že jste se osvědčil, §60 odst. 1) tr. zák. č.140/61Sb.. Po uplynutí právní moci tohoto rozhodnutí se na Vás musí hledět, jako by jste nebyl odsouzen dle §60 odst. 4). K autoremeduře Vašeho RT dojde automaticky. Lhůty mohou být různé, podle vytíženosti soudu..Pokud soud do 1roka od uplynutí podmínečné lhůty nerozhodne o osvědčení se, dochází tzv. fikcí ve smyslu §60 odst.3) k samorozhodnutí o osvědčení se. Nevýhoda toho čekání je, že pokud hrubým způsobem porušíte zákon, třeba i přestupkovým jednáním i když už doba podmínky skončila uplatní se fikce o neosvědčení se dle §70 tr. zák. Může být záměrem soudu, že nerozhoduje po lhůtě uplynutí podmínky a vyčkává jak si budete počínat dále po uplynutí..Máte možnost se na rozhodující soud ve Vaší tr. věci písemně obrátit a zdělit mu že máte po podmínce a přesvědčit ho o vydání rozhodnutí o osvědčení se..

• #51153 Reply

Jan Šíma

Pokud jste nedostala zároveň zákaz činnosti výkonu podnikatelské činn. spolu s touto podmínkou anebo, pokud Vás Živnostenský úřad sám nevyzve k odvzdání ŽL napopud soudu, můžete podnikat i nadále..Pokud jste dostala zákaz činn. v oboru podnikání na ŽL a činnost jste neukončila, dopoštíte se maření výkonu úřed. rozhod. a vykázání. To má vliv na následné posouzení k vykonání trestu..

• #51154 Reply

Jan Šíma

Pokud tedy dle Vás právní moc o podmínečném odsouzení nabyla právní moci v 07/2006 a výměra byla tři roky, podmínečné odsouzení uplynulo v 07/2009. Dle §60 odst. 1) tr. zák. č.140 musí soud stanovit rozhodnutím, že jste se osvědčila, jen tak může dojít k výmazu záznamu. Neučiní tak do 1roka (tedy 07/2010) od lhůty po uplynutí podmínky, uplatňuje se fikce dle odst.3) §60 a hledí se na Vás jako na neodsouzenou. Protože soudy jsou dost vytížené všemi možnými případy, doba rozhodnutí se většinou prodlužuje. Může ovšem jít i o úmysl ze strany soudu, aby zjistil Vaše počínání po podmínce a jak se chováte..Může totiž i po uplynutí podmínky stanovit tzv. fikci o neosvědčení se a pak by záznam trval, viz §70, protože do stanovení osvědčení se je lhůta stále otevřená. Pokud se Vám cokoliv nezdá, obraťte se písemně na rozhodující soud s popisem Vaší věci se žádostí o dodatečné rozhodnutí o osvědčení se..

• #51155 Reply

Jan Šíma

Ano, záznam se objeví ve Vašem RT. Byl jste totiž odsouzen za trestný čin a na tom nic podmíněný trest nemění. Podmínečná lhůta vám tedy uplyne k 04/2010..Po té Vám soud musí poslat rozhodnutí o tom, že jste se osvědčil, jinak záznam trvá..Bude trvat jeden rok po konci podmíněného trestu, tedy do 04/2011, pokud soud do té doby nerozhodne o osvědčení..Až potom se uplatní tzv. fikce o osvědčení se dle §60 odst. 3) tr. zák. 140/61Sb. již neúčinný..Nevýhoda té roční lhůty je, že nemáte vysloveno osvědčení se a tak jakýkoliv hrubý protiprávní přečin by měl za následek to, že sice už za mříže nepůjdete, ale uplatní se fikce o neosvědčení dle §70 tr. zák. a záznam tak bude trvat..O výmaz by jste pak musel žádat formou zahlazení, kde jsou lhůty celkem likvidační..Proto pokud do 1měsíce neobdržíte rozhodnutí o osvědčení, ihned se na rozhodčí soud obraťte se žádostí o rozhodnutí o osvědčení se v Vaší tr. věci s popisem skutku věci..

• #51156 Reply

Jan Šíma

Bohužel, ve vašem případě je §69 tr. zák. 140 dost přísný a doslova říká, že řádný život po dobu stanovenou lhůtami v odst. 1), písm. a),b),c) je třeba vést nepřetržitě po dobu jejich platnosti. Jediné co můžete dělat je obrátit se na prezidenta ČR se žádostí o milost a v této žádosti dopodrobna vylíčit vše co se týká vaší tr. věci. Jedine prezidentská milost může zmírnit tuto čekací dobu.

• #51157 Reply

Jan Šíma

Petře, po uplynutí lhůty nutné pro zahlazení trestu, musíte požádat písemně příslušný soud rozhodující o vašem trestu o zahlazení odsouzení. viz §69 odst.3) zákona č.140/61Sb. /již neúčinný/. Dříve se nedá vymazat, viz můj předchozí příspěvek. Jedině prezidentská milost může tuto čekací dobu pokrátit..

• #51158 Reply

Jan Šíma

Zdeňku, soud můžete požádat až po uplynutí poloviny výkonutrestu zákazu činn. , dříve to nepřichází v úvahu. Zákon jasně říká, že žádat můžete až po výkonu poloviny trestu zákazu činn. ani o den dříve!!! viz §61 odst.3 tr. zák č.140/61Sb.

• #51159 Reply

Jan Šíma

Petře, váš výkon trestu byl po 1/2 podmínečně upuštěn podle §61 odst. 1) a byla vám stanovena zkušební doba 7 let podle §63 odst.1)..Tím že jste dostal od soudu rozhodnutí o osvědčení se se prakticky maže výkon zbylé 2/2 trestu odnětí svobody a vy už nemáte žádnou podmínku ani Vám nehrozí opětovný dovýkon zbytku trestu. Od právní moci tohoto rozhodnutí o osvědčení se Vám počíná běžet 5letá lhůta nutná pro zahlazení odsouzení podle §69 odst. 1), kdy po uplynutí této lhůty budete moci žádat o zahlazení odsouzení a Váš RT bude čistý…Takže žádat budete moci soud až v prosinci 2011 o zahlazení odsouzení! Délka nutná pro zahlazení se počítá podle skutečné délky výkonu trestu, tedy u Vás 4roky..viz §69 odst. 4

• #51160 Reply

Jan Šíma

Honzo..jestliže jste byl vr 2005 propuštěn na půlku, musel jste od soudu dostat rozhodnutí, ve ktrém je stanovena výše zkušební doby podmínečného propuštění ta činí 1rok až 7let, viz §63 odst.1 tr. zák. č.140..Po uplynutí takto stanovené doby podmínky Vám soud zašle rozhodnutí o osvědčení se. Od nabytí právní moci tohoto rozhodnutí počíná běžet lhůta 5let, po jejímž uplynutí můžete žádat o zahlazení odsouzení příslušný soud..Vzhledem k tomu, že pro výdej ŽL je nutný čistý rejstřík, obávám se, že Vám ho Živn. Úřad nevydá..

• #51161 Reply

Jan Šíma

Hano vše máte zodpovězeno výše…

• #51162 Reply

Jan Šíma

Zahlazení odsouzení se vztahuje pouze na odsouzení nepodmínečně! Pokud Vám jde o vymazání podmínečného odsouzení, tak toto se v RT zamaže automaticky po obdržení rozhodnutí od soudu o osvědčení..Pokud Vám soud do 1roku od konce podmínky neodpoví, má se zato že jste se automaticky osvědčil..po tuto dobu se ovšem záznam stále bude objevovat..

Pokud se ptáte na zákaz činnosti, tak po výkonu jeho podmínečné části při upuštění zbytku v polovině výkonu, hledí se na výkon celého trestu tak, že byl vykonán dnem právní moci rozhodnutí o podmínečném upuštění zbytku výkonu tr. ZČ, viz §64 odst. 2) tr. zák. č. 140. Tedy jinými slovy, dnem právní moci rozhodnutí o podmínečném upuštění od zbytku výkonu ZČ se po výkonu podmínečné doby na Vás hledí jako na neodsouzeného k trestu ZČ., tedy od roku 2006..

• #51163 Reply

Jan Šíma

PETŘE—–: Omlouvám se, spletl jsem data, přesněji řečeno roky..Promiňte!!!

Po výkonu podmínky a osvědčení se, ve Vašem případě 7let, se na den podmínečného propuštění hledí, jako na den výkonání trestu..

Takže ode dne podmínečného propuštění v roce 99 Vám počala běžet 5letá lhůta nutná pro dobu zamazání odsouzení, tedy od r2004 můžete žádat o zamazání trestu..Omlouvám se ještě jednou…

• #51164 Reply

Jan Šíma

HONZO i Vám se omlouvám, lhůta nutná pro zamazání trestu se počítá od data podmínečného propuštění, kdy na tento datum je po výkonu podmínky 1-7let po propuštění z výk. trestu pohlíženo jako na datum vykonání trestu!!

• #51165 Reply

Jan Šíma

Zažádat o zamazání trestu můžete po vykonání podmínečného propuštění, které Vám stanovil soud na dobu 1-7let. Po rozhodnutí o osvědčení se se podle výměry vašeho trestu odnětí svobody určuje lhůta nutná pro zamazání počítaná ode dne podmínečného propuštění. Během této lhůty je třeba vést bezproblémový život..Lhůty jsou: 3roky při odsouzení k výkonu tr. pod 1rok, 5let při odsouzení k výkonu trestu nad 1rok, a 10let při odsouzení k výkonu trestu odnětí svobody nad 5let..

• #51166 Reply

Tomas Vrany

Dobry den,

dne 23.4.2001 mi byl ulozen nepodmineny trest odneti svobody v trvani 26 mesicu (§250 odst1,3 pis b) .14.3.2002 jsem byl propusten z vykonu trestu a na zbytek mi byla dana zkuseni doba v trvani 4 let. Zadne potvrzeni ze jsem se osvedcil jsem nedostal a v rejstriku trestu mam zapis porad. Co muzu udelat aby mi byl zaznam vymazan ?

• #51167 Reply

Jan Šíma

Lhůta pro zamazání trestu je pro vás pět let a počítá se po řádném vykonání zkušební doby ode dne podmínečného propuštění…Tato lhůta tedy uplynula vr 2007..Pokud jste během zkušební doby vedl řádný život, nic nebrání zahlazení vašeho odsouzení. Jediné co pro to musíte udělat, je obrátit se s písemnou žádostí o zahlazení trestu na soud, který Vás odsoudil k výkonu trestu..Protože jste byl odsouzen nepodmíněně, musí se váš trest zahladit, to není stejné jako při podmíněném odsouzení.. Podejte tedy písemnou žádost o zahlazení trestu na příslušný soud, který vydal rozhodnutí o trestu..

• #51168 Reply

Pavel Krátký

Dobrý den.Trest veřejně prospěšných prací mi byl po nevykonání přeměněn na odnětí,které jsem vykonal v celé délce.Jak dlouho se toto bude zobrazovat ve výpise z rejstříku? Děkuji za odpověď

• #51169 Reply

Jan Šíma

Záleží na tom, jak dlouhý trest odnětí svobody jste dostal. Za odsouzení do 12měsíců, můžete soud požádat o zahlazení trestu za 3roky od propuštění, za odsouzení na nad 1rok do 5let je lhůta 5let a za osouzení nad 5let je lhůta 10let.

• #51170 Reply

Pavel Krátký

To znamená,že automaticky se nemaže nic?Musím požádat soud,který mi trest uložil? Díky moc za odpověď .Přeji hezký den :-)

• #51171 Reply

Jan Šíma

Ano, musíte požádat písemně soud, který Vám trest odnětí svobody uložil se žádostí o zahlazení trestu. Ovšem jak jsem psal v odkaze výše, každá žádost o zahlazení trestu má své čekací lhůty dle výše trestu. Až po uplynutí této doby můžete požádat soud o zahlazení, v ostatních případech bude žádost zamítnuta pro nesplnění důvodů udělení zahlazení.

• #51172 Reply

Pavel Šedivý

Dobrý den mam dne 18.12.2008 jsem byl po 3 měsících z věznice na podmínku na 1 rok v roce 2009 my přišlo vyjádření že jsem se osvědčil a podmínka skončila, kdy mohu zažádat o výmaz trestního rejstříku. Známý právník řikal že je možnost zažádat po půlce, když se zamně zaručí nějaká fyzická osoba. Coje na tom pravda. Děkuji za odpověď.

• #51173 Reply

Jan Šíma

Dobrý den,

protože jste byl odsouzen k trestu odnětí svobody, musíte požádat příslušný soud, který Vás do výkonu trestu poslal o zahlazení odsouzení. Dle vaší zde uvedené lhůty podmíněného propuštění soudím, že jste dostal trest do 1roku odnětí svobody. V tomto případě Vám po podm. propuštění z výkonu trestu počala běžet tří letá lhůta, během které musíte vést řádný život. Po uplynutí této lhůty můžete soud požádat o zhlazení trestu. Tří letá lhůta započala plynout dnem podmínečného propuštění z výkonu trestu, a byl pro ní nutný fakt, že jste se osvědčil. Záruku k tomu, aby jste soud mohl žádat o zahlazení v době chodu této tří leté doby za Vás dle tr. řádu §6 může převzít některé zájmové sdružení občanů v trestním řízení, které si snadno vyhledáte přes seznam.cz a kontaktujete se snimi. Lhůta nutná k zahlazení odsouzení Vám vyprší v prosinci 2011, tak zvažte co pro Vás bude v dané situaci lepší.

• #51174 Reply

petr novak

Dobry den

Měl bych takovi dotaz.V roce 1982 jsem byl odsouzen trestu odnětí svobody na 15 mes. nepod. v roce 1993 sem byl odsouzen K trestu na 30 mes. nepod. v roce 2000 jsem byl odsouzen k podminěnemu trestu 12 mes. se zkušebni dobou 3 roky. Mohu ted požadat o zahlazení trestu? Děkuji za odpovět

• #51175 Reply

Jan Šíma

Dobrý den,

co se týká toho posledního podmíněného trestu, tak zde došlo k výmazu trestu z RT uplynutím podmíněné doby a osvědčením se v ní. Co se týká těch nepodmíněných trestů odnětí svobody, zde lhůty nutné pro vymazání jsou též již proběhlé. Jediné co musíte udělat je sepsat žádost o zahlazení trestu k příslušným soudům, které Vás k výkonu trestu odsoudily v letech 82 a 93.

• #51176 Reply

Miroslav

Dobrý den, v únoru 2006 jsem nastoipil výkon trestu na 4roky, po 2 letech jsem byl propuštěn z výkonu(únor 2008) s podmínkou 2 roky se zkušební dobou 2,5roku, tato doba uplynula 21.8.2010. Chci se zeptat, kdy je možno zažádat o zahlazení(výmaz) v rejstříku, popřípadě zda proběhne automaticky. Děkuji

• #51177 Reply

Jan Šíma

Dobrý den, pokud jste byl odsouzen k trestu odnětí svobody, budete muset přískušný soud požádat o zahlazení trestu. Protože jste se osvědčil, od doby podmíněného propuštění Vám počala běžet pěti letá lhůta, po jejímž průběhu můžete žádat o zahlazení. Tedy fakticky žádat můžete, pokud v této 5leté době budete žít řádným životem až v roce 2013.

• #51178 Reply

veronika součková

Dobrý den,

jeden můj dotaz je: dostala jsem v dubnu 2009 podmínku a zákaz řízení motorvých vozidel na 2roky a 6měsíců.uplynula letos v červenci polovina trestu a podala jsem si žádost o prominutí zbytku trestu. dnes jsem ještě nedostala vyjádření, jak dlouho to trvá??

chtěla jsem se ještě zeptat kdy se mi vymaže výpis z rejstříku trestu, popřípadě kdy si můžu zažádat o výmaz. Mohu při tomto zápisu zažádat o živnostenský list?? Teď si hledám práci, bude tento zápis hrát velkou roli u zaměstnavatele??třeba kdybych uspěla při výběrovém řízení např. v bance a chtěly po mě výpis z rejstříku trestu, bude tento zápis vadit??

předem moc děkuji za informace

přeji hezký den

• #51179 Reply

Jan Šíma

Dobrý den

Co se týká žádosti o podmíněné upuštění, doba může být různá a záleží na zatíženosti soudu a soudce. Žádné lhůty neexistují, ale obvykle maximálně do tří měsíců od podání žádosti se soud ozve. Každopádně neleňte a běžte se na soud do trestní kanceláře optat na stav Vaší žádosti, mohlo se stát že nebyla ani doručena! Co se týká podmíněného odložení výk. trestu, zde se záznam v RT vymaže p uplynutí podmíněné doby a vyslovením soudu o osvědčení se odsouzené osoby. Pokud do jednoho roku od uplynutí podmíněného trestu od soudu neobdržíte rozohodnutí o osvědčení se, hledí se na Vás jako na neodsouzenou a záznam tak zmizí sám. Dále pak, pokud jste nebyla odsouzena za majetkovou trestnou činnost, příkladně krádež, loupež, zpronevěra, lichva, podvod aj., živnostenský list si můžete nechat vyhotovit. Toto podmíněné odsouzení bývá obvykle problém při zjískání zaměstnání a záleží jen na budoucím zaměstnavateli jak se k tomuto postaví. Musíte doufat v pochopení.

• #51180 Reply

Klára Virthová

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat, jak je to s vymazáním podmínky. Byla jsem odsouzena na 2 měs. s roční podmínkou. Tato podmínka mi v srpnu 2010 skončila. Vymaže se mi automaticky nebo musím zažádat o výmaz z RT. Pokud musís zažádat, kde a za jak dlouho mi ji vymažou?

Díky za odpověď

• #51181 Reply

Klára Virthová

Pozn.: podmínka byla za zpronevěru.. Díky

• #51182 Reply

Jan Šíma

Dobrý den,

Pokud Vám podmínka skončila a nebyla jste již dále soudně řešena, měl by Vám soud poslat osvědčení se ve podmínkou stanovené době a ke dni nabytí právní moci pošle opis na RT, kde se trest zahladí automaticky, tedy neměl by se již dále objevovat ve výpisu z RT. Pokud Vám do jednoho roku od osvědčení se, neboli od uplynutí podmínky nic nepříjde, hledí se na Vás jako by jste nebyla odsouzena a trest tak zanikne automaticky. Můžete se též na soud obrátit, v jakém stavu se nalézá Vaše osvědčení se po uplynutí podmínkou stanovené lhůty.

• #51183 Reply

Tomas Halik

Dobrý den ,

v roce 2000 jsem si odsedel trest 7 mesícu nepodmíněně. Chtěl jsem se zeptat zda se mi automatiky vymaze RT a nebude tam tento trest zminovan , nebo jszli si musim zajit ja nekam s patřičným formulářem.

Díky za odpověd

• #51184 Reply

kmetik adrian

prosim vas nevim co mam dělat dostal jsem podminku dva měsice na rok skončila mi 11.9 2010 dal jse aj žadost aby jse mi to tam už nezobrazovalo volam tam chodim tam aby jse mi to tam nezobrazovalo kvůli tomu mně nezebrali do dvoch praci zažim byt v zoufalej situaci cely život jsem byl bezuhonny pak jsem udělal blbost hlavne kvůli praci je to likvidace jednotlivce z pozdravem kmetik adrian

• #51185 Reply

petr novak

Dobry den

Chtel bych se zeptat zda je určena doba pro vyřízení žadosti o zahlazení trestu nebo zaleží jen na soudu

děkuji předem za odpověd

• #51186 Reply

Jan Nedoma

Dobrý den

nechal jsem si udělat výpis z RT, ve kterém je tento obsah:

1) Okresní soud Praha – západ z roku 2005 § 247 odst. 1a tr. zákoníku, odnětí svobody podmíněně, výměra – počet měsíců 6, zkušební doba do 2007, nařízení výkonu 2008, trest byl změněn na odnětí svobody nepodmíněně, zařazení výkonu: s dozorem, výkon 8.2008

2) Obvodní soud pro Prahu 1 z roku 2006, § 250b odst. 1 tr. zákona, odnětí svobody podmíněně, výměra – počet měsíců: 10, zkušební doba do 2008.

Chtěl jsem se zeptat, jestli dozrál čas na to, abych si zažádal oba soudy o vyhlazení rejstříku a co bych měl případně do takové žádosti napsat. Stačí obecný důvod, kterým je práce? Nebo je potřeba vše rozepsat?

Děkuji za odpověď a jsem s pozdravem.

• #51187 Reply

Jan Nedoma

Dobrý den

nechal jsem si udělat výpis z RT, ve kterém je tento obsah:

1) Okresní soud Praha – západ z roku 2005 § 247 odst. 1a tr. zákoníku, odnětí svobody podmíněně, výměra – počet měsíců 6, zkušební doba do 2007, nařízení výkonu 2008, trest byl změněn na odnětí svobody nepodmíněně, zařazení výkonu: s dozorem, výkon 8.2008

2) Obvodní soud pro Prahu 1 z roku 2006, § 250b odst. 1 tr. zákona, odnětí svobody podmíněně, výměra – počet měsíců: 10, zkušební doba do 2008.

Chtěl jsem se zeptat, jestli dozrál čas na to, abych si zažádal oba soudy o vyhlazení rejstříku a co bych měl případně do takové žádosti napsat. Stačí obecný důvod, kterým je práce? Nebo je potřeba vše rozepsat?

Děkuji za odpověď a jsem s pozdravem.

• #51188 Reply

Pavol Vojcak

Dobry den. Poradte mi prosim kde mam zadat o vymaz z tr, reg. kdyz sem byl odsouzen vojenskym soudem ktery uz neexistuje, Dekuji za odpoved.

• #51189 Reply

petr chaloupek

byl jsem odsouzen v 2001 k 9 letům §241 po 4,5 letech mě propustily dostal jsem podmínku na 6let tu jsem splnil kdy a jak můžú žádat o výmaz děkuji

• #51190 Reply

Dušan Brázda

Dobrý den ,zajak dlouho se mi vymaže podminka.

Děkuji

• #51191 Reply

Edmund Husserl

Dobrý den

V září roku 09 mi započal 24 měsíční podmínění trest s výměrou trestu 6 měsíců. Nyní 2. září 11 mi trest skončil a já jak zde čtu tak následuje: A – čekat jeden měsíc pokud mi nepřijde dopis o osvědčení a poté obeslat patřičné orgány a zahlazení z RT bude o hodně rychleji provedeno. B – čekat min. 1 rok a doufat, že celá procedura zahlazení podmíněného trestu bude automaticky provedena.

S pozdravem mladý filosof a děkuji Vám

• #51192 Reply

Pavla Sedláčková

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli se maže trestný rejstřík v plnoletosti. Předem děkuji za odpoved.

• #51193 Reply

milan hudec

kdy mohu požádat o zahlazení,výmaz trestu

• #51194 Reply

milan hudec

kdy mohu požádat o zahlazení,výmaz trestu

• #51195 Reply

Michal Prazdny

Chci se zeptat dostal sem za kradez 300hod verjnych praci,ale neoddelal sem je v cas ale odsedel sem si 55 dni ve vykonu trestu a zbyte sem dostal rocni podminku.Kdy byc si mohl zazadat o vymaz rejstriku trestu ci kdy by se mi vymazal sam automaticky

Dekuji

• #51196 Reply

valis valis

dobry den,dostal jsem rocni podminku za ublizeni na zdravi!chci se zeptat zda mam tento trest zaveden v rejstriku trestu a pokud ano tak kdy dojde k vymazani?dekuji za odpoved!

• #51197 Reply

Petr Marek

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, kolik stojí poplatek za vymazání trestního rejstříku. Předem děkuji za odpověď a přeji zbytek hezkého dne

• #51198 Reply

oldrich rohel

DOBRY VECER JAK TO CODI DYZ SEM USPEL PODMYNKOU 27.3.2009 KDY MOHU POZADAT O VYMAZANI DEKUJI

• #51199 Reply

Jan Žurek

Dobrý den sem v podmince za zakaz motorovych vozidel.CHtel sem se zeptat jestli je nejaka moznost vymazu?pokud mozno jak a kde?? s pozdravem Jan dekuji

• #51200 Reply

petr

Dobry den.

Muzete mi prosim Vas blize vysvetlit co znamena pojem :"automaticky vymaz trestniho rejstriku" a za jakych podminek k nemu dojde.

Dekuji.

• #51201 Reply

karel pocta

jak se mam zbavit zapisu v trestnim rejstriku ktery trval tri mesise a byl pred sedmy lety.za promenene prospesne prace.

• #51202 Reply

JAN KOVAČ

Dobrý den,chci se zeptat když mi konči ročni podminka za 2 měsice a potřebuji registr tresu budem mit zapis. A když jo, co mam udělat,když potřebuji registr do nové práce..

DRUHY DOTAZ:Jestli se automatický vymaže, nebo to budem muset něco udělat,poslat nějaky dopis atd..

• #51203 Reply

Roman Pechar

dobry den….

….muj dotaz je…pred 4lety jsem byl propusten za rizeni bez r.p. letos v rijnu mi upline 5 let k vymazani rejstriku muzu zazadat drive nebo muze mit letosni amnestije vliv na vymaz pokud o nej zazadam drive…..????

Predem dekuji Roman

• #51204 Reply

Patricie

Dobrý den,byla jsem odsouzena k odnětí svobody v trvání 6 měsíců,podmíněně odkládá na zkušební dobu 18 měsíců.Bylo to v roce2010,kdy mohu požádat o výmaz z RT.děkuji Patricie

• #109144 Reply

without
  • #123594 Reply

cialis
  • #125656 Reply

Lenka

Dobrý den,

v roce 2013 jsem byla odsouzena k trestu odnětí svobody v trvání 1 roku podmíněně odloženého na zkušební dobu v trvání 2 roky.V roce 2015 mi přišlo usnesení,že jsem se osvědčila. Když jsem si byla žádat o výpis z rejtsříku trestů,tak tam ten záznam stále mám. Tudíž usuzuji, že se to automaticky maže. Můžu poprosit o zaslání vzoru žádosti o vymazání? Děkuji…

• #133616 Reply

Tommy92

Dobrý den. Měl bych na vás zřejmě asi dotaz který už zde musel zaznít. Dostal jsem podmínku na jeden rok za umyslny trestní čin a k tomu zákaz činnosti na 2 roky. Chci se zeptat jelikož se zákony neustále mění. Jak to bude probíhat když podmínka před rokem skončila a zákaz činnosti mi bude končit za 3 dny ? Bude ro automaticky vymazano a nebude to uváděno v TR kůly práci? Nebo si musím zažádat? Popřípadě do kdy mi bude vyhověno? Děkuji prosim odpověď na email : zarelin@seznam.cz děkuji

• #146894 Reply

tanyanv18

Hi fashionable website
    http://love.dating.sexblog.pw/?diagram.elyse
    having herpes and dating no credit card meet singles dating korean safety tips for online dating online dating in pakistan

Odpověď na téma: automatický výmaz trestního rejstříku
Informace o uživateli: