Autonehoda

Forum Fóra Ostatní Obecné Autonehoda

Zvolené téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Jitka Korandová a poslední změna je stará 5 let, 1 měsíc.

• Autor

Jitka Korandová

Dobrý den,

včera jsem měla autonehodu, přejela jsem odbočku, proto jsem se otočila a chtěla odbočit, na místě však byla plná čára, nikde nikdo, tak jsem si řekla, že to risknu přes plnou čáru, dala jsem blinkr a přibrzdila, ale stále pokračovala v pomalejší jízdě ve svém pruhu, nezastavovala jse, již jsem se však nepodívala za sebe a ve chvíli odbočování mě z levé strany (taktéž přes plnou čáru) předjíždělo auto. Došlo ke střetu, já mám nepatrně promáčknutý levý blatník, druhé auto je pouze odřené, žádné jiné poškození. Vinu jsme vzala na sebe, vzhledem k tomu, že jsem si byla vědoma původního záměru jízdy přes plnou čáru. Druhému řidiči jsem nabídla zavolání policie, to však odmítl, že bych platila výjezd. Nabídla jsem mu tedy, že seženu autolakovnu a zaplatím opravu, vyměnili jsme si jména, tel.čísla a adresy, čísla OP. Protokol o nehodě sepsán nebyl. Zajímalo by mě kdo je vlastně viníkem?

Děkuji

Odpověď na téma: Autonehoda
Informace o uživateli: