částečný prodej podniku

Forum Fóra Obchodní právo Smlouvy částečný prodej podniku

Zvolené téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Pavla a poslední změna je stará 9 let, 9 měsíců.

  • Autor
    Příspěvky
  • #48671 Reply

    Pavla

    FO, která vede účetnictví, prodává část podniku (všechny pohledávky, závazky, zásoby) PO-s.r.o., které si založila. Jakým způsobem musí být smlouva ošetřena, aby byla platná – stačí podpisy obou stran jak je to u jiných smluv (jedná se o osoby ek. spojené)? Nemusí zde být posudek soudního znalce podle §196 ObchZ nebo se tento § týká jen a.s.

    Děkuji za odpovědi.

Odpověď na téma: částečný prodej podniku
Informace o uživateli: