Dcera jako nástroj pomsty.

Forum Fóra Rodinné právo Děti Dcera jako nástroj pomsty.

Zvolené téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Zoufalá a poslední změna je stará 6 let.

• Autor

Zoufalá

Dobrý den,

možná má někdo z Vás podobný problém, prosím o radu.

Ve třetím měsíci těhotenství po zjištění, že bych rodila spíše pro jeho rodiče jsem od genetického otce oděšla. Nechtěla jsem aby byl po narození dcerky zapsán jako otec, ale po vyhružkách a nátlaku jsem ho do rodného listu zapsala.

Když bylo dcerce 5 měsíců vdala jsem se za svého současného manžela. A od té chvíle se stala dcerka jako nástroj pomsty. Genetický otec žádá o střídavou péči už od 1.roku (vsoučasnoti je dcerce 3,5 roku). Absolvala jsem již několikeré udání na policii. Neusálého urážení, napadání a to vše s přihlížením OSPOD, které nic řešit nechce. O maximální snaze navyšování návštěv otce i jeho matky (babičky) ani nemluvit. Kažé odvezení dcery otcem končí u babičky (pro babičku ).

Takže dcerka musí jezdit kam nechce, jelikož to je pro ni cizí člověk. Táta je můj manžel. Ale soudy se chovají jako by jsme spolu s genetickým otce a dcerou někdy žili.

Nevím jestli jsem to popsala srozumitelně.

Odpověď na téma: Dcera jako nástroj pomsty.
Informace o uživateli: