Diskuze ke článku ‚Děkuji soudcům Nejvyššího soudu‘

Forum Fóra Diskuze ke článkům Diskuze ke článku ‚Děkuji soudcům Nejvyššího soudu‘

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Milan Kroch a poslední změna je stará 8 let, 8 měsíců.

• Autor

*IWO*

…nějak nevěřím na "mrtvé ideologie", podle kterých se vede politický boj, v jejichž jménu se vraždí a soudí. Prohlásit Benešovy dekrety, nacismus a komunismus za mrtvé, vyhaslé a vlastně nikdy nebyvší je sice krásná habaďůra, ale jsou tu s námi a straší tu dodnes.

• #18495 Reply

Petr

Alespon soudci NS maji rozum,kdiž už ho nema naše policie a politici.

• #18496 Reply

Pepik

Konečně normální člověk s normálním názorem nejsem sice moc na práva ale historie nelže…

• #18492 Reply

Zuzka

Je mi teprve 19 let a nemám s nacismem moc zkušeností, ale myslím si, že vydání Mein Kampfu byla super věc. Sama jsem kousek této knihy četla a uznávám, že pro mě byla velmi těžko pochopitelná, a proto si myslím, že nehrozí žádné nebezpečí, že by si z ní někdo bral příklad, protože dnešní neonacisti nemají mozek na to, tohle všechno pobrat. Sama znám několik neonacistů a po rozhovorech s nimi jsem žasla, jak někdo může uznávat něco, čemu absolutně nerozumí. Jdou tupě s davem a vykřikují hesla, která ani nevědí, co znamenají. Kdyby tak bylo možné tyhle hloupoučké fanatiky poslat do doby, kdy Hitler vládl světu…asi by se hodně divili……Zuzka(Ze zřejmých důvodů neuvádím celé své jméno)

• #18497 Reply

Jolana

Dobrý den chtěla jsem Vás poprosit o radu,

1. zaměstnala jsem osobu se živnostenským listem (ŽL), při prvním vyplácení jsem náhodou přišla na to, že daná osoba má živnost přerušenou a vůbec mě o tom neinformovala.

2. na faktuře musí být vždy vyznačena daň?

Děkuji Jolana

• #18498 Reply

Jindřich Herzog

Mein Kampf,je kniha která vedla národ do války a spousta lidí zabíjelo a kdo ji z nich dokonale znal?Nelze tuto knihu podceńovat,nabádá lidi ke zlu a toho je všude kolem dost.

• #18499 Reply

Milan Kroch

Souhlasím s vámi..historie se vymazat nedá.Z této knihy se mi líbí jen pasáž o hlouposti lidí v tom že si myslí jak ovládají přírodu,a z doby protektorátu pořádek v administrativě.Například v dokladech,prac.knížky OP ap.Jako národ se máme ještě čemu učit.Když si položím na stůl prac.knížku z protektorátu a naší z padesátých let,nevím co si mám myslet.Velikost-vazba-kolonky-počet stran,asi to tak špatné neměli když jsou stejné.V žádném případě se jich nechci zastávat ale snažit se schovávat dobu která byla a navíc jsme převzali některé její znaky mi přijde srandovní.

Odpověď na téma: Diskuze ke článku ‚Děkuji soudcům Nejvyššího soudu‘
Informace o uživateli: