Diskuze ke článku ‚K rozdílům mezi uznáním dluhu a uznáním závazku‘

Forum Fóra Diskuze ke článkům Diskuze ke článku ‚K rozdílům mezi uznáním dluhu a uznáním závazku‘

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Václav Bajgar a poslední změna je stará 4 roky, 5 měsíců.

• Autor

Pavel Kozák

je to jen alibistická formalita bankovních institutů a nezáleží na tom, kdo to ve skutečnosti podepíše. Je to strašák na ručitele, a podklad pro fofrsoudy že dlužník něco podepsal. A kdo na to doplatí,kdo jiný než ručitel.Podpis dlužníka kolikrát ani ručitel nezná,a když má podezření že podpisy nejsou si totožné, tak policie se opírá o ručitelský závazek. Tak jaký pak Uznání dluhu a Uznání závazku……

děkuji Kozák

• #25382 Reply

Květoslava Honsová

Dobrý den

Obracím se na vás měla jsem pujčku kterou jsem zaplatila sice s problémem ale je zaplacená po té jsem dostala pokutu přes 23 tisíc také jsem je uhradila ,po uhrazení mě bylo zděleno že mám zaplatit 1800kč to jsem také zaplatila ! a poukázku jsem ofotila a zaslala bylo mě řečeno že nic nedostali poukázka byla zaplacená v den kdy beru invalidní důchod tak že 9.7 ten den večer jsem zaslala ofocenou poukázku bylo mě zděleno že jí nedostali tak že jsem si našla odeslané a přeposlala nato mě bylo zasláno toto !

Děkuji za doložení dokladu o zaplacení. Na Vaši adresu bude ještě v nejbližší době doručen příkaz k úhradě nákladů exekuce, který však slouží pouze k vyčíslení nákladů exekuce, již nic neplaťte. Zároveň bude Vaše nemovitost odblokována. Jakmile tento exekuční příkaz nabyde právní moci, exekuční řízení bude pravomocně ukončeno. O tomto budete vyrozuměna opět písemně. PROSÍM O RADU NELÍBÍ SE MĚ TO DĚKUJI kVĚTA

S pozdravem,

Iva Stavinohová

Pověřena soudním exekutorem

• #25383 Reply

jajapaja nnnnnnnn

Dobry den jsem duchodce vlastnim nemovitost a nabytek v byte staram se o vnuka kteremu je 27 let a nadelal si plno dluhu ma exekuce a nechce to splacet nepracuje ma u me trvali pobyt mam strach ze mi exekutor neco veme muzu muz naspat darovaci listinu na movity majetek na nemovitost ne neni to tak velky dluh aby mi zabavili nemovitost

• #25384 Reply

Václav Bajgar

Dobrý den…

Jsem od listopadu v nemocenském stavu a mám pojíštění úvěr u GE MONEY BANK ke dni 30.04.13 mi byla vystavena upomínka na 91.483 kč od agentury zabývyjící se správou , odkupem a řešením pohledávek MEMFIS.CZ chce at do 5 dnů uhradím celou částku.Co mám v tomto případě dělat,děkuji!

Odpověď na téma: Diskuze ke článku ‚K rozdílům mezi uznáním dluhu a uznáním závazku‘
Informace o uživateli: