Diskuze ke článku ‚Nábor nových redaktorů‘

Forum Fóra Diskuze ke článkům Diskuze ke článku ‚Nábor nových redaktorů‘

Zvolené téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Šéfredaktor a poslední změna je stará 10 let, 1 měsíc.

• Autor

Martin Strnad

"Jiné servery" – dobrá připomínka, ale mne napadá jen jeden takový server. A ano, vzhledem k jeho tržní pozici a finančnímu zázemí nabízí vyšší platby. Přesto si nemyslíme, že by naše variabilní ohodnocení podle čtenosti (reálně za dobrý článek kolem 500,- Kč pro začínajícího autora, pro stálé spolupracovníky více) bylo neúnosně málo.

Co vy na to?

MS

• #20278 Reply

Petr Stavělík

Ahoj Martine, úžasné, kde všude se s tebou člověk nepotká. S tvým názorem v podstatě souhlasím. I klasické hmotné časopisy sice nabízí kolem 1000,-Kč za článek, ale na druhou stranu je člověk časově omezován-dost dlouho trvá, než se článek skutečně dostane do tisku a nejednou se mi stalo, že než se tam dostal, tak už nebyl aktuální. Na netu lze oproti tomu otočit v relativně krátké době daleko více informací a nakonec-funguje přeci princip poprávka nabídka, takže pokud se to někomu nelíbí, nemusí to akceptovat+pokud je jedinou motivací autora zisk (i když je to pochopitelně přjemnější stránka věci), tak to taky není úplně O.K. Na druhou stranu by odměna neměla jít pod určitou úrověň, protože by to mohlo znamenat i pokles úrovně autorů (nízká motivace) a tími devalvaci webu. Zkrátka 500,- Kč pro začínajícího autora je rozumná nabídka a můžu to posoudit z vlastní zkušenosti.

zdravím Petr Stavělík

• #20279 Reply

Don Tabasco

jediny kdo plati na netu je tuším Epravo.cz. Jinak částka je standardní…

• #20280 Reply

Markétka

AHOJKY, HLEDÁTE JEŠTĚ STÁLE REDAKTORY??? MĚLA BYCH ZÁJEM. PŘEDEM DĚKUJI ZA ODPOVĚĎ. MARKÉTKA.

• #20281 Reply

thayatius thayawald

Pořád hledáte nové redaktory? Já tedy zrovna student nejsem. Je mi 61 let a jsem v důchodu. Teď se zabývám právní historií, zejména sudetskými Němci, odbojem a exilem, včetně publikačních předpisů a zákonů za II.světové války a pod.Pokud by byl zájem, jsem k dispozici.

• #20282 Reply

Lenka Lulakova

Dobry den,

zaujala ma Vasa ponuka prispievat na tento portal clankami s pravnickou problematikou. Nakolko som vystudovala pravo na Slovensku a momentalne pracujem ako advokatska koncipientka,zaujimalo by ma,ci sa tato ponuka tyka len prava CR alebo by ste mali zaujem aj o clanky tykajuce sa slovenskeho prava?

Za skoru odpoved dakujem.

• #20283 Reply

Albert Mestrey

Honorář 1000 Kč je pěkný pakatel, časopisy jako Právní rádce aj. platí za článek v rozsahu 20 normostran 4000 Kč, takže 1000 Kč

je přiměřený honorář pouze za celkem dost krátký článek.

• #20275 Reply

Johnys

Jine servery s podobnou strukturou nabizeji 800-1200Kc/clanek…

• #20284 Reply

Roberto Carlos

Vřele doporučuji paní profesorku Recmanovou z brněnské knihovnické školy, která je vysoce vzdělaná a rozumí právnímu odvětví. Zároveň dopuručuji z této školy Jana Hykela a Barboru Blahovou. Obraťte se na ně.

• #20285 Reply

Filip

Je tato nabidka stale aktualni?

• #20286 Reply

Iva Hanáčková

Najdu někde na www stránkách databázi dle krajů kde bych mohla vyhledat dle roků narození dětí, sňatky, rozvody , úmrtí abych neporušila zákon. Popř.udejte přímo adresu portálu či www stránek.

• #20287 Reply

Šéfredaktor

Dobrý den,

nabídka je aktuální v tom směru, že přivítáme externí přispěvovatele a pisatele článků z různých právních odvětví.

Pokud byste měl zájem, zašlete nám na ukázku nějaký článek a můžeme se dohodnout na případné budoucí spolupráci.

Mgr. Lucie Jindrová

Odpověď na téma: Diskuze ke článku ‚Nábor nových redaktorů‘
Informace o uživateli: