dluh druhé osobě bez smlouvy

Forum Fóra Obchodní právo Různé dluh druhé osobě bez smlouvy

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Tomek Jakub a poslední změna je stará 9 let, 11 měsíců.

• Autor

Anna

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na jednu věc.

Před rokem jsem odjela do anglie a jela tam za kamarádem který tam byl o měsíc dřív, našli jsem si byt a platili ho na půl, smlouva byla napsaná na nás dva, nemohla jsem si najít práci tak mi finančně pomáhal ten kamarád, když jsem už to nemohla dál snášet tak jsem se odstěhovala zase do ČR. Teď po mně chce ten kamarád peníze co mu dlužím, to mu splácím, protože jsem si vědoma toho, že mu dlužím za to jak se tam staral, když jsem byla zpět v ČR tak jsem ho požádala o dokumty co vlastně vše platím, do teď mi nic neposlal. Jediné co bylo na mně napsáno byl nájem a Council tax ( daň z pobytu v angli) což, dle joho informací mám zaplaceno. Ale ted se mně snaží nejspíš obrat a stále na něm vyžaduji dokumenty jinak mu další peníze nepošlu (jsem si vědoma nějaké částky ale on tvrdí víc), nyní mi vyhrožuje, že to bude řešit jinou cestou, a chtěla bych vědět jestli něco na mne může nebo ne. Jestli jen zkouší nebo má pravdu, můj názor je že nic nemůže ale chtěla jsem se Vás zeptat jak toje doopravdy.

Děkuji za odpověd

• #36115 Reply

Tomek Jakub

Dobrý den!

Mám takový problém.Prodal jsem pulku nemovitosti za 300 000,-Kč.Odhad celé

nemovitosti je 1 554 976,-Kč,čili z prodeje me pulky se vypočítavají 3% z

částky 772,488,-Kč.Ale tuto částku jsem v životě nedostal.Kdo platí ty 3% z

prodeje a co se dá udělat abych to nemusel platit z té částky,kterou jsem v životě neviděl(772,488,-Kč).Můžete mi prosím pomoci?

Odpověď na téma: dluh druhé osobě bez smlouvy
Informace o uživateli: