dluh

Forum Fóra Ostatní Obecné dluh

Zvolené téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  nemesis1111 a poslední změna je stará 3 roky, 7 měsíců.

• Autor

nemesis1111

Dobrý den chtěla bych se optat.před pár lety jsem měla přítele,měla jsem dluhy a on splácel vysoký leasing na auto. chtěly sme se toho zbavit a pak nás napadlo vzít si půjčku a vše zaplatit a mít jen jednu.Zaplatil své pak zaplatil i mé a ještě mi koupil ojeté auto,které mělo být jako můj svatební dar.vdávat jsem se nechtěla tak mi ho dal jen jako dárek k vánocům.po pár měsících to mezi naa začalo skřípat a tak sme se rozešli. letos v lednu už spolu nejsme 4 rokem. Předtim po me nechtěl auto ani peníze a ted po mě chce abych mu vše zaplatila.když sme šly od sebe rozešel se semnou on tak nic nechtěl že si to mám nechat. Žadnou smlouvu že za mě něco platil a že mi koupil auto nemáme,ve smlouvě na pujčku není ani muj podpis.ted me pomlouvá že mu dlužím peníze.Jsem sama se synem a nemuzu si dovolit platit mu nemalé splátky.Mám to platit nebo nemusím.mohu být za to trestně stíhána? děkuji za odpověd

Odpověď na téma: dluh
Informace o uživateli: