Dodatek k nájemní smlouvě

Forum Fóra Občanské právo Nemovitosti Dodatek k nájemní smlouvě

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  petr svatoš a poslední změna je stará 4 roky, 11 měsíců.

• Autor

Petr Šimon

Prosím o radu, jak má vypadat (jaké náležitosti by měl mít) dodatek k nájemní smlouvě. Jedná se o to, že v nájemní smlouvě mám určeny poplatky za služby a energie, ale protože se od letošního roku ceny zvedly a ve smlouvě je uvedeno, že smlouvu lze měnit nebo doplňovat formou písemných v řadě číslovaných dodatků, chtěl bych tímto dodatkem určit nájemci nové aktuální ceny. Chtěl bych vás také poprosit, zda mohu poslat stávající smlouvu ke kontrole, jestli je po právní stránce vpořádku. Bylo by to možné? Pokud ano, kam? Děkuji předem.

• #63161 Reply

Mgr. Lucie Jindrová, advokát

Dobrý den,

můžete tak učinit sepsáním dodatku k nájemní smlouvě tak, že uvedete který bod bude změněn.

Tyto stránky jsou však určeny pro bezplatné poradenství a konzultace smlouvy jej podstatně převyšuje. S tímto požadavkem se tak obraťte na placeného advokáta.

• #63162 Reply

petr svatoš

dobry den chtěl jsem se zeptat když mi majitelka zvysila najem bez dodatku ke smlouve a pozaduje po me penize jestli ma na ne pravo.kdyz nema zadny papir jen obycejny a na tom napsany kolik ji dluzim.muzeto po me vyzadovat a vyhrozovat tim ze me da k firme aby to mohla vymahat.co proti tomu muzu udelat.

Odpověď na téma: Dodatek k nájemní smlouvě
Informace o uživateli: