Dodatek k pracovní smlouvě

Forum Fóra Pracovní právo Pracovní smlouvy a dohody Dodatek k pracovní smlouvě

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Milan Zeman a poslední změna je stará 7 let, 12 měsíců.

 • Autor
  Příspěvky
 • #56505 Reply

  Honza Bayer

  Dobrý den

  Pracuji u zaměstnavatele jako Doručovatel balíků. Tak je to tak psáno i v pracovní smlouvě a v jednom dodatku je i jaká je náplň mé práce. Nyní po mě chtějí, abych také navíc nabízel jejich další produkty (stavební spoření, pojištění,…atd) a měl za určité období splněn určitý počet uzavřených smluv. Toto budou mít v dalším dodatku abych to podepsal.

  Zajímalo by mě, jestli je v pořádku když cca po roce přijde zaměstnavatel s dodatkem, ve kterém je, že budu ještě navíc plnit činnost, která je odlišná od pracovního zaměření, které mám v pracovní smlouvě? Byl jsem přijat jako doručovatel balíků a teď navíc mám ještě uhánět lidi na pojištění, půjčky, spoření, atd..

  Co mi hrozí, když jim tento dodatek nepodepíšu?

  Na druhou stranu, co se může stát, když jim to podepíšu a nebudu to plnit? Vyhrožují odebráním prémií. Ty ale dostávám za doručení balíků.

  Děkuji za odpověď

 • #56507 Reply

  Milan Zeman

  Nejste povinnen dodatek podepsat, pokud ho ovšem podepíšete, budete se jím muset řídit a vykonávat i činnost v něm uvedenou.

Odpověď na téma: Dodatek k pracovní smlouvě
Informace o uživateli: