Dohoha o nekonkurecnim jednani

Forum Fóra Pracovní právo Pracovní smlouvy a dohody Dohoha o nekonkurecnim jednani

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Mgr. Oldřich Topka a poslední změna je stará 9 let, 12 měsíců.

 • Autor
  Příspěvky
 • #55151 Reply

  Martin Rehak

  Dobry den,

  chtel bych se zeptat jak uspesna je pravni vymahatelnost platby odstupneho minulym zamestnavatelem.Tato dohoda je sjednana v dodatku smlouvy a to na jeden rok. V $310 je uvedeno, ze pokud zamestnavatel nezaplati prvni splatku do 15. dne nasledujiciho mesice mohu tuto smlouvu vypovedet. Ja , ale chci tuto dolozku o nekonkurencnim jednani dodrzet po dobu celeho 1 roku a timto aby zamestnavatel postupne vyplatil celou rocni castku. Muj dotaz zni, zda je pripadna soudni cesta 100% uspesna?

  Dekuji Rehak

 • #55153 Reply

  Mgr. Oldřich Topka

  Dobrý den, žádný dostatečně soudný právník Vám nezaručí 100% úspěch u soudu. Vždy se mohou vyskytnout takové okolnosti, které zvrátí běh celého řízení a zpočátku jasná výhra se změní na soudní prohru. Dokud soudce nevyhlásí rozsudek, jistotu nemá nikdo. Ve Vašem případě by bylo možné podat návrh na vydání platebního rozkazu pro nezaplacení dlužné částky vyplývající z konkurenční dohody.

Odpověď na téma: Dohoha o nekonkurecnim jednani
Informace o uživateli: