družstevní byt

Forum Fóra Správní právo Různé družstevní byt

Zvolené téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Dagmar Kolářová a poslední změna je stará 8 let, 5 měsíců.

• Autor

Dagmar Kolářová

PROSÍM MÁM DOTAZ OHLEDNĚ PŘEVODU DO OSOBNÍHO VLASTNICTVÍ.30.4.2008 JSME ZAŽÁDALI O PŘEVOD Z DRUŽSTEVNÍHO DO OSOBNÍHO VLASTNICTVÍ SBD TRUTNOV A TO NÁM HNED PO ZAPLACENÍ ZBYTKOVÉ ČÁSTKY SNÍŽILO NÁJEM A POSLALI NÁM DOPIS KDE PÍŠÍ,ŽE JSME VŠE ZAPLATILI A VYHOTOVENÍ SMLUV BUDE ZPRACOVÁNO V 2 POLOLETÍ 2009.DNES NÁ ,ALE ZAVOLALI,ŽE VŠE JE PŘIPRAVENÉ,ALE NASTAL PROBLÉM JELIKOŽ SE NÁM V LISTOPADU DĚLALI OKNA A SBD VZALO UVĚR NA 6 LET A TÍM NÁM NEMŮŽE PŘEVÉST BYT DO OSOBNÍHO VLASTNICTVÍ JELIKOŽ TO BANKA NEDOVOLÍ.CHTĚJÍ,ABY JSME UHRADILI PŘES 70000KČ BANCE A HNED NÁS DO OSOBNÍHO VLASTNICTVÍ DAJÍ.PRÝ JSEM SOUHLASILA,KDYŽ JSEM ČLENEM DRUŽSTVA,ABY SE NÁM MĚNILI OKNA A TÍM JSEM DALA SOUHLAS K UVĚRU.PTÁM SE PROSÍM ZDA JE TAM ŠANCE TO NEPLATIT A DOSTAT DO OSOBNÍHO VLASTNICTVÍ A DÁL SPLÁCET JAKO OSTATNÍ.ZDÁ SE MI TO OPRAVDU NEFÉR.S OKNAMA JSME NESOUHLASILI,ALE VĚDŠINA NÁJEMNÍKŮ ANO A TÍM JSME BYLI PŘEHLASOVÁNÍ.NEDALI NÁM PÍSEMNĚ ANI VĚDĚT CO NASTANE JE MOŽNÉ SE BRÁNIT

Odpověď na téma: družstevní byt
Informace o uživateli: