Exekuce přítelkyně

Forum Fóra Ostatní Obecné Exekuce přítelkyně

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  největší jouda a poslední změna je stará 2 roky, 8 měsíců.

• Autor

michal rufer

Dobrý den

Moje přítelkyně má exekuci a žijeme spolu přibližně 2 roky,ale já mám již insolvenci a v pronájmu je jen moje jméno.Tak jsem se chtěl zeptat zdali má exekutor právo jít do mého bitu i když to odmítnu.zdali by neměl nejprve jít na její trvalý pobit.A popřípade jak mám doložit svůj majetek když k tomu nemám žádné doklady.Děkuji za odpovědi.

• #77515 Reply

největší jouda

Exekuci lze provádět všude tam, kde lze důvodně předpokládat výskyt věcí v majetku dlužníka. Jelikož spolu žijete přibližně 2 roky, je opravdu možné předpokládat, že u Vás dlužník věci uložené má. Vykonavatel soudního exekutora proto opravdu může vstoupit do Vašeho bytu. Trvalý pobyt je pouze evidenční údaj, navíc je možné, že exekutor již při doručování zjistil, že je na adrese trvalého pobytu dlužník neznámý. Doložit vlastnictví majetku lze i svědeckými výpověďmi, fotografiemi, vším, co prokazuje, že majetek je Váš.

Odpověď na téma: Exekuce přítelkyně
Informace o uživateli: