exekuce

Forum Fóra Ostatní Obecné exekuce

Zvolené téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  jolana holubová a poslední změna je stará 4 roky, 4 měsíce.

• Autor

jolana holubová

Dobrý večer, měla bych na Vás prozbu ohledně exekuce.

V roce 2007 si můj manžel bral v KB půjčku na 110tisíc, v té době se nám finančně dařilo, nějakou dobu jsme ji splaceli, pote jsme se ocitli ve financni tisni, nemeli jsme z ceho splace, v roce 2011 psilel elektronicky platebni rozkaz na castku 135tisic, do ledna 2013 jsme byli spochni poslat celkem 114tisic, vcetne castky 29tis za soudni poplatek a odmenu pravniho zastupce,pred 2mesici prisla narizena exekuce na castku 220tisic, muzete mi nejak poradit jak je vubec mozne ze tak vysokou castku jeste po nas chteji, kdyz uz tolika penez jsme jim od platebniho rozkazu zaslali? Momentalne jsem ja i muj manzel na urade prace, pobirame davky hmotne nouze, k tomu vsemu jsme take oba dva po autonehode 3mesice, ja jsem momentane nechodici, do prace nikam ani nemuzu nastoupit abych mela z ceho platit dluh, a muj manzel ma velke problemy se zadama, bude si vyrizovat invalidni duchod.mame jako SJM rodinny dum o ktery bychom neradi prisli, prosim poradne mi co mam delat. Psla jsem do banky s zadosti o prominuti uroku a popsala jsem i nasi zivotni a financni situaci, podobny dopis jsem i zaslala k soudu, je to 2mesice a nikdo mi zadnou odpoved nezasila, prosim tedy o nejakou radu, dekuji moc za kazdou informaci, s pozdravem Holubova Jolana

Odpověď na téma: exekuce
Informace o uživateli: