financni nedorovnani v zahranici Anglie 2002

Forum Fóra Občanské právo Různé financni nedorovnani v zahranici Anglie 2002

Zvolené téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  sona jezkova a poslední změna je stará 9 let, 6 měsíců.

• Autor

sona jezkova

Dobry den , rada bych se zeptala ci se mam obavat nebo co delat. v roce 2000 – 2002 jsem byla v anglii.Mela jsem visa eletron kartu a sekove knizky ,Vse jsem pouzivala.Doufala jsem , ze mi prodlouzi vizum , ale marne !Musela jsem odjet zpet do ceske republiky ale ucet u banky jsem ani neuzavrela.Kdyz jsem ucet otevirala brali si tenkrat mou adresu kde jsem tehdy zila a kopii meho pasu s vizem.Urcite tam jsou nejake pohledavky ktere naskakuji za vedeni uctu a neplaceni uz od roku 2002.Nikdo me nikdy nekontaktoval na me trvale adrese tady u nas v Cr .Ja uz nemam ani kartu ani nic.Myslite si , ze by mohli bezeme udelat soud bez jedine doporucene obsilky a jednou prijit i za dalsich deset let a sebrat mi popripade strechu nad hlavou?/v tu dobu jsme nebyli v Eu unii.Ale ted ano .V pase bylo napsane konec viza rijen 2002.Kdyz jsem na hranicich tenkrat zkusila ze mam nejake pohledavky a neuzavrene ucty u banky tak mi emigracni policie co me odbavovala na letisti rekla– banky jsou

pojistene vy musite domu kdyz vam konci vizum. Pak jsem odletela do jinneho statu pracovat a ted jsem uz v Cr mam sporadany zivot pracuji v zahranicni firme , ale mam strach porad mi to vrta hlavou.Prosim poradte mi ,, mam se obavat? nebo treba to uz prolnulo ? Nebo jak se tomu rika? Dekuji Vam za odpoved.Nikdy se mi neozvali na me adrese v cesku nevim ci to mam nechat byt a cekat az mi nkdy prijde obsilka nebo co a jak uz se treba i stalo,, jak to zjistit ceho se bat a nebat?

Preji Vam krasny nicim neruseny den

s pozdravem\

Sona- prosim napiste mi co nejdrive budete mit cas , uz ted vam moc dekuji

Odpověď na téma: financni nedorovnani v zahranici Anglie 2002
Informace o uživateli: