insolvenční řízení

Forum Fóra Občanské právo Nemovitosti insolvenční řízení

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Martin a poslední změna je stará 3 roky, 10 měsíců.

 • Autor
  Příspěvky
 • #66523 Reply

  Iva Valová

  Dobrý den,také se řadím mezi postižené zákazníky realitní kanceláře Arden reality.Včera jsem na insolvenčním rejstříku zjistila, že většina postižených klientů již podala k soudu přihlášky pohledávek na Arden RealEstate LTD, IČ:27642011 zast.jednatelem p.Milanem Vaškem.Také bych ráda uplatnila pohledávku, která vznikla neplacením nájemného.Zjistila jsem však,že na nájem.smlouvě figuruje stejný člověk p.Milan Vašek – Reality Arden, IČ: 69582513, ale s jiným IČ. Mohu se také úspěšně přihlásit s pohledávkou k příslušnému soudu,který vyhlásil insolv.řízení. Předem děkuji za vaši odpověď a držím palce ostatním postiženým.

 • #66525 Reply

  Karel Dlouhý

  Jak sama uvádíte, je to jiný subjekt (jiné IČ). Tedy na to by muselo by být jiné insolvenční řízení. Je uvedeno v insolvěnčním rejstříku?

 • #66526 Reply

  Iva Valová

  Re: Jak sama uvádíte, je to jiný subjekt (jiné IČ). Tedy na to by muselo by být jiné insolvenční řízení. Je uvedeno v insolvěnčním rejstříku?

  Odpověď: Děkuji za info.V insolvenčním rejstříku figuruje stejný člověk, stejný název firmy, ale s jiným IČ… IČ, které je na nájemní smlouvě v insolvenčním rejstříku není…

 • #66527 Reply

  Zdeněk Volný

  Tady najdete zajímavé odkazy k Insolvenčnímu řízení a můžete si nechat automaticky hlídat své dodavatele a zákazníky, zda se nedostali do Insolvenčního rejstříku: http://www.insolvencni-alarm.cz

 • #66528 Reply

  Jan Houška

  Důrazně bych všem doporučoval zřídit si nějakou službu na sledování insolvenčního rejstříku aby předešli podobným problémům – na internetu jich je spousta, z těch placených např. níže zmiňovaný Alarm, anebo http://www.bizbiz.cz/ který je dokonce zdarma!

 • #66529 Reply

  Martin

  Alebo vyskúšajte http://daty.cz. V základnej verzii tiež zdarma!

Odpověď na téma: insolvenční řízení
Informace o uživateli: