Jak odhlásit synovi trvalé bydliště.

Forum Fóra Rodinné právo Děti Jak odhlásit synovi trvalé bydliště.

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Jaroslav Parma a poslední změna je stará 8 let.

 • Autor
  Příspěvky
 • #30923 Reply

  Milena Váňová

  Dobrý den.

  Náš syn má v našem domě trvalé bydliště, ale nebydlí s námi, jen občas se tu zastaví. Chodí nám však na naši adresu na jeho jméno, nezaplacené účty, které on neplatí. Je nezaměstnaný a i když tvrdí, že práci hledá, zdá se nám, že tomu tak není.

  My sami splácíme hypotéku na dům a máme v péči ještě jednoho syna, který studuje. Dům který opravujeme financujeme z výplat a proto jsme stále na hraně co se týká financí. Do toho splácíme synovy dluhy, které on dělá.

  Je to poslední možnost, ale asi nám nezbude, než synovi zrušit trvalé bydliště, z obavy, že nám začne chodit domu exekutor.

  Prosím o radu jak to udělat. Vzhledem k tomu, že se u nás syn občas objeví, nemůžeme žádat svědectví sousedů o tom, že se na adrese nevyskytuje.

  Krvácí mi srdce z toho co musím udělat, ale z ohledem na budoucnost našeho druhého syna, nám nic jiného nezbývá.

 • #30925 Reply

  Jaroslav Parma

  Dobry den měl by jsem dotaz, jak odhlásit mladistvého syna z trvalého bydliště z důvodu páchání opakované trestné činnosti a následujícím pobytu v diagnostickém zařízení.

  S díky za radu Parma Jaroslav.

Odpověď na téma: Jak odhlásit synovi trvalé bydliště.
Informace o uživateli: