Jízda na černo

Forum Fóra Občanské právo Různé Jízda na černo

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Matěj Fousek a poslední změna je stará 9 let, 5 měsíců.

• Autor

Matěj Fousek

Dobrý den,

nejprve si Vám dovolím objektivně vylíčit můj příběh, abych vás zavedl do problematiky mého dotazu.

Pro jízdu na černo jsem se rozhodl opravdu z nutné krajnosti včas se dostavit do školy a to i přesto, že jsem doma zapomněl peněženku.Ačkolliv se jednalo o pouhé dvě stanice, byl jsem průvodčím "vychytán" a vyloučen z vlaku.Do vlaku jsem se vzápětí vrátil z druhé strany nástupiště.Vše by dobře dopadlo, kdyby moji akci nezpozoproval průvodčí.Byl jsem opět zadržen :) Celková suma za cestu a příjezd mi byla samotným průvodčím spočítána výrokem "DO pěti tísíc se vejdeš." Pro studenta suma závratná.Od této chvíle jsem bylů rozhodnut "vzít roha".Po příjezdu vlaku na nástupiště vládl všeobecný chaos, policie nikde a mě se podařilo v klidu utéct (PČR se ovšem na nádraží skutečně dostavila ).

Jméno ani jiné osobní údaje jsem průvodčímu nezdělil.Zajímají mě možnosti mého "dopadení" a také jestli mě může, při příští jízdě tímto vlakem, dotyčný průvodčí zpětně pokutovat.

Děkuji M.F

• #34087 Reply

Matěj Fousek

Jedno se za součet pokuty ČD a příjezd PčR, který činí 2000 Kč.

Odpověď na téma: Jízda na černo
Informace o uživateli: