jízdenka pro jednotlivou jízdu

Forum Fóra Občanské právo Různé jízdenka pro jednotlivou jízdu

Zvolené téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Karel Hanousek a poslední změna je stará 9 let, 6 měsíců.

• Autor

Karel Hanousek

Dobrý den,po nástupu do MHD jsem si označil jízdenka pro jednotlivou jízdu ve strojku na označování jízdenek. Strojek udělal charakteristický zvuk, obvyklý při vložení lístku. Poté jsem byl zkontrolován revizorkou, ktrá ale zjistila, že můj lístek není řádně označený. A k mému překvapení opavdu na něm chyběl – nebylo tam nic. Je pravda, že jsem si to měl dle "přepravních podmínek" zkontrolovat, ale vzhledem k tomu, že zažízení udělalo správný charakteristický zvuk, mě to nenapadlo. Při kontrole se ihned ozvali tři spolucestující, kteří nastupovali za mnou do MHD a viděli mě jak si lístek značím. Sami přešli při označování svých lístků kolem mne k vedlejšímu strojku. Jednoho z nich mám i jako svědka na zápisu o provedené kontrole. Revizoři strojek vyzkoušeli a jim lístek označil.Pokutu jsem zatím nezaplatil. Mám nějakou šanci to vyhrát? Předem děkuji za odpověď! Karel Hanousek

Odpověď na téma: jízdenka pro jednotlivou jízdu
Informace o uživateli: