Komplikace s RK Pokorný-Brno

Forum Fóra Trestní právo Trestní řízení Komplikace s RK Pokorný-Brno

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  petra novotna a poslední změna je stará 8 let, 5 měsíců.

• Autor

Radpraj

Mám problém s RK, které jsem dala souhlas k nabízení mé nemovitosti.Exkluzivitu jsem odmítla podepsat,poněvadž jsem nechtěla být na nikoho vázaná a taky jsem už měla špatnou zkušenost s RK z dřívější doby. Na můj inzerát na prodej nemovitosti na netu reagovala RK Pokorný-reality a sama mne kontaktovala.I přes velké přemlouvání k exkluzivitě jsem odmítla a nakonec jsme se domluvili na tom,že pokud RK bude nabízet mou nemovitost,musí mít podepsaný můj souhlas.Tak jsem souhlas podepsala(12/2005). Další spolupráce už nebyla,žádného zájemce nám RK nepřivedla a ani mne již nekontaktovala. Nyní, po 1 a půl roce mi přišel doporučený dopis,ve kterém mi bylo oznámeno postoupení pohledávky 175tis.s příslušenstvím(nemám ponětí jakým příslušenstvím?)jako nárok na úhradu smluvní pokuty Smlouvy o zprostředkování z Pokorný-reality s.r.o. na p.Marii Pokornou(1946).Veškeré uvedené telefonní linky RK jsou zrušeny, mob.nedostupné,e-mail nekontaktní.Bylo mi doporučeno na p.Tomáše Pokorného podat trestní oznámení.Prosím o radu,nebo kontakt na osobu,která má stejný problém. Děkuji! radpraj@seznam.cz

• #53308 Reply

IVO

JÁ SÁM JSEM MĚL S TOUTO REALITKOU PROBLÉMY.ALE NIC JSEM NEPODEPSAL,TAK MŮŽU BÝT TEĎ RÁD,ŽE JSEM NEDOPADL STEJNĚ.

PŘIPADÁ MI,ŽE POSLEDNÍ DOBOU JSOU S REALITKAMI JENOM POTÍŽE!!!

DÁM VÁŠ KONTAKT JEŠTĚ ZNÁMÉMU,KTERÝ S POKORNÝ-REALITY s.r.o TAKY DŘÍVE SPOLUPRACOVAL.UŽ TENKRÁT MĚL NĚJAKÝ PROBLÉM.

BYLO BY DOBRÉ.KDYBY SE NAŠLO VÍCE POŠKOZENÝCH LIDÍ.PROTOŽE PODLE TOHO CO PÍŠETE SI MYSLÍM,ŽE S REALITKOU JE NĚJAKÝ PROBLÉM A JEŠTĚ SE DO TOHO TAHAJÍ JINÍ RODINNÍ PŘÍSLUŠNÍCI.DLE ZRUŠENÍ VŠECH TELEFONNÍCH LINEK SE TAM DĚJE NĚCO NEKALÉHO…..

S POZDRAVEM! A PŘEJI VÁM HODNĚ ŠTĚSTÍ VE VYŘEŠENÍ TOHOTO PROBLÉMU A DOUFÁM,ŽE BUDE VYNÍK ŘÁDNĚ POTRESTÁN§§§

• #53309 Reply

R.P.

Dobrý den, pane IVO.

Pokud máte kontakt na Vašeho známého,poprosila bych o něj na e-mail:radpraj@seznam.cz.

Předem děkuji! R.P.

• #53310 Reply

Kolenčík

Vkladam i na tento web prispevek, s cilem najit dalsi Mam stejnny problem. Pokornych na tom zalozili podnikani. Nyni v zari na sebe zkouseli uvalit konkurz (dluh 150.000, 9 veritelu). Proto nemaji majetek a smyslene dluhy, ktere vymahaji po zakaznicich, si fiktivne prenechavaji z Pokorneho na Pokornou a nyni mam cerstvy dopis o prenechanni dluhu z Pokorne na nejakeho Kratochvila. Proste delaji tak, aby mlady podvodnik Pokorny nemel zadny majetek. Piste prosim, kdo mate nejakou zkusenost.Dostaneme je za mrize.

• #53311 Reply

petra novotna

Reaguji na Vase komentare,pisete tu o RK Pokorny a panu Pokornem.Kupovali jsme s manzelem Rd v Moravanech pres RK Pokorny a byli jsme 100% spokojeni s veskerymi sluzbami,vse probehlo tak jak melo.Chtela bych se zastat teto RK i kdyz realitni kancelare se kterymi jsem mela co docineni zdaleka nedosahovali sluzeb a urovne RK Pokorny.

Odpověď na téma: Komplikace s RK Pokorný-Brno
Informace o uživateli: