Koupe nemovitosti prostrednictvim dcery

Forum Fóra Občanské právo Nemovitosti Koupe nemovitosti prostrednictvim dcery

Zvolené téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Jana Perinova a poslední změna je stará 2 měsíce, 3 týdny.

• Autor

Jana Perinova

Dobry den, prosim o radu, tykajici se nakupu nemovitosti, kterou zarizovala moje dcera. Ziji v cizine a s dcerou jsme se vloni v lete domluvily, potom co si stezovala, ze chce odejit od sveho pritele, ze se podiva po nejakem sikovnem mensim byte, ktery bych zaplatila a ona by v nem bydlela. Bylo domluveno, ze kdykoli priletim do Cech, budu tam prebyvat. Spolecnymi silami jsme byt vybraly a abych kvuli koupi nemusela specialne priletet nebo slozite ziskavat plnou moc pro dceru, domluvily jsme se, ze byt koupi na sebe a ja az pozdeji priletim na navstevu, prevede se na mne nebo se pripise dalsi jmeno na katastru. Byt je zaplacen a dcera se nahle ode mne distancuje a tvrdi, ze ted je byt jeji a muze si s nim delat co chce. Z nasi domluvy seslo. Od unora byt pry pronajima a ja budu muset spat po hotelech. Domluva s ni je nemozna. Je mozne byt vysoudit nebo mam smulu a prisla jsem diky sve naivite o penize? Dukazu moc nemam, vse probehlo ustne, jen par zminek v FB konverzaci a prevody z meho bankovniho konta na jeji. Predem dekuji.

Odpověď na téma: Koupe nemovitosti prostrednictvim dcery
Informace o uživateli: