Kupní smlouva

Forum Fóra Obchodní právo Smlouvy Kupní smlouva

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Lukáš Šerý a poslední změna je stará 8 let, 9 měsíců.

• Autor

Jarmila Zykanová

Dobrý den,

v dubnu tohotou roku jsme koupili automobobil na kupní smlouvu. Smlouva obsahovala údaje, že po splacení dané částky bude automobil na nás přepsán a předán velký technický průkaz. Automobil byl zaplacen v květnu, avšak od té doby se nám dostalo mnoho slibů od prodávajícího, že automobil přepíše a velký technický průkaz předá. Bohužel už je to skoro 4 měsíce a stále auto není přepsáno. Jak můžeme tuto situaci řešit? Předem děkuji za Vaše rady.

• #49295 Reply

Mgr. Oldřich Topka

Dobrý den, pokud odmítá přepsat vozidlo a vydat Vám technický průkaz, pak mu zašlete předžalobní upomínku s tím, že pokud neuvedete věci do pořádku, budete se svých nároků domáhat právní cestou.

• #49296 Reply

Lukas Doubek

Dobry den, nevite kde bych nasel vzor smlouvy na prodej pole. Prodavam 2 parcely s ornou pudou, mam kupce s kterym jsem domluvil cenu, ale slysel jsem ze je potreba i znalecky posudek, ktery nemam. Je opravdu potreba?

Diky

Doubek

• #49297 Reply

Václav Řípa

Bydlíme v podnikovém bytě.Podnik bude byty prodávat současným nájemníkům a nyní budeme podepisovat kupní smlouvu, v jejímž návrhu je uvedeno že se zavazujeme dohodnutou částku uhradit do 3 měsíců od podpisu kupní smlouvy.Zajímá mne do ,kdy jsme povinni platit nájem, zda jen do podpisu kupní smlouvy nebo do uhrazení kupní ceny

• #49298 Reply

Lukáš Šerý

Dobrý den, koupil jsem motorku, na ruku jsem mu dal 11 000 s tim ze mi poslal velky technicak a kupni smlouvu, kterou napsal za mymi zady. Smlouva byla stáhnuta odtud: http://www.motorkari.cz/bazar/ je to vpravo dole. V odstavci 4 uvádí jenom stav tachometru, stav motoru, lak a pneumatiky. to je vše. Pod tím je veta: Prodavajici prohlasuje, že si není vědom dalších závad, skrytých vad ani jiných skutečností které by ovlivňovaly provozuschopnost nebo bezpečnost provozu motocyklu… Po dvou týdnech se na motorce zjistil závadné vady které přesahují částku více než li 3000 kč. Prodavajici mi nechce uhradit skodu na motocyklu a nevim co mam s tim delat existuje neco?

Odpověď na téma: Kupní smlouva
Informace o uživateli: