Lež ve vztahu

Forum Fóra Rodinné právo Různé Lež ve vztahu

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Rendy a poslední změna je stará 4 roky, 4 měsíce.

• Autor

Rendy

Dobrý den, chtěl bych Vás poprosit o radu. S přítelkyní jsme se po vzájemné dohodě rozešli. Bohužel před svojí rodinou řekla, že jsem se rozešel já s ní. Máme spolu hypotéku, kterou ona neplatí, platím ji já sám a začali jsme stavět dům, kdy byla ústní dohoda, že bude můj, proto jsem po ní ani nikdy nechtěl platit hypotéku (bylo to jen výhodnější, že jsme tam oba jako spoludlužníci). Jenže ona si najednou dělá nárok na dům, ale platit nechce. Budu muset podat žalobu na placení, aby se to nepromlčelo a ona jisté podá žálobu na určení spoluvlastnického podílu. Nevím, jak to může dopadnout a docela mě to trápí. Další věc, které mě hodně zasáhla bylo to, že jsem se minulý týden dozvěděl, že bývalá patnerka je lesbička. Před vztahem se mnou měla vážný vztah se ženou, ale mě o tom nikdy neřekla. Kdybych to věděl, tak s ní do vztahu nepůjdu. Teď má už i novou partnerku. Byli jsme spolu skoro sedm let a ona mi celou dobu lhala.

• #32234 Reply

Rendy

S největší pravděpodobností do vztahu šla s tím, aby se finančně zajistila, měla zázení a rodinu. O dětěch básnila skoro od počátku vztahu. Cítím se být využit. Dá se tohle proti ní nějak použít? Nelíbí se mi, jak ze mě snaží všemi prostředky dostat nějaké peníze – prý bolestné za rozchod, a když jsem odmítl jí dát peníze, tak na to jde přes můj dům. Prosím o radu. Děkuji.

Odpověď na téma: Lež ve vztahu
Informace o uživateli: