Nadace světového fondu dětí

Forum Fóra Ostatní Obecné Nadace světového fondu dětí

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Mgr. Oldřich Topka a poslední změna je stará 9 let, 12 měsíců.

 • Autor
  Příspěvky
 • #75339 Reply

  Jaroslav Olarescu

  dobrý den, měl bych dotaz ohledně této organizace Nadace světového fondu dětí. Je tato nadace zaregistrována v obchodním rejstříku? Či jak poznám zda nejde o podvodné úmysly takovýchto nadací. Jde mi o to zda finanční prostředky jsou opravdu svěřovány do dobrých rukou a využity opravdu na účel nadace ohrožených dětí. A to v případě této nadace. děkuji za případnou odpověď

 • #75341 Reply

  Mgr. Lucie Jindrová, advokát

  Dobrý den,

  tuto nadaci naleznete v obchodním rejstříku pod IČ 27928136. Z tohoto výpisu ale rozhodně nezjistíte, jak nakládají s finančními prostředky.

 • #75342 Reply

  Hedvika Vrábíková

  Dobrý den,

  chtěla bych se zeptat, jaký je postup (časový) pro zápis nadačního fondu do rejstříku.

  24. ledna jsme zaslali žádost o zápis k soudu, v polovině února nám přišlo usnesení včetně přiděleného IČ. Od té doby se však nic neděje a zapsaný NF v obchodním rejstříku ještě není. Nebo máme zaplatit nějaký poplatek za zápis a pak bude teprve zapsán?

  Moc děkuji.

  Hezký den

  Hedvika Vrábíková

 • #75343 Reply

  Mgr. Oldřich Topka

  Dobrý den, na Váš dotaz bylo odpovězeno jinde. Příště dodržujete podmínky pro vkládání příspěvků a nevkládejte podobný příspěvek opakovaně.

Odpověď na téma: Nadace světového fondu dětí
Informace o uživateli: