nařčení z krádeže

Forum Fóra Trestní právo Různé nařčení z krádeže

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Mladej kluk a poslední změna je stará 9 let, 10 měsíců.

 • Autor
  Příspěvky
 • #51339 Reply

  Michaela Blažková

  Dobrý den,

  přítel pracuje v kamionové dopravě.Anonym na něho podal udání,že krade z auta naftu.Spotřeba mu vzrostla za dvy tisíce o 4000l nafty.Majitel chce po něm 100 000Kč.Problém je,že přítel ale nic nevzal.Většinou parkuje na firmě a ojediněle několik set metrů od domova.Chtěla bych vědět,jestli se může nějak právnicky bránit,když je v tom nevinně.

 • #51341 Reply

  Mladej kluk

  Dobrý den,

  chtěl bych se zeptat na několik otázek.

  Pokud majitel zábávního podniku má pocit, že mu byla hostem odcizena tržba (náš případ : 10.000Kč) má právo zamknout dveře a nepustit nikoho z podezřelých ven z podniku?

  Dále pak, jestli policisté, kteří přijeli na "místo činu" májí právo podezřelou osobu (holku) prohledat a jestli mají právo svléknout jí pouze do kalhotek?… U tohoto incidentu nebyla přítomna žádná policistka, pouze majitel podniku, jeho ostraha, dva strážníci a její přítel.

  Dále bych se chtěl zeptat, pokud jsme byly pod vlivem alkoholu, bude naše tvrzení méně věrohodné? … Přeci jen jsme se šli bavit a aklohol k tomu patří… Máme na to zhruba 15 svědků, ale bohužel všichni pili aklohol… Navíc, jeden z hostů vše viděl a mohl potvrdit naši nevinu a když chtěl vše říct majiteli podniku, byl ostrahou vyhozen na ulici…

  Osobně si myslím, že jde o podvod majitele podniku, který byl nahraný.

  Jak mám za dané situace dosáhnout spravedlnost?

  Děkuji za odpověď

Odpověď na téma: nařčení z krádeže
Informace o uživateli: