Nárok na bolestné

Forum Fóra Pracovní právo Různé Nárok na bolestné

Zvolené téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Romana a poslední změna je stará 10 let, 4 měsíce.

• Autor

Romana

——————————————————————————–

Pracuji s mentálně postiženými dětmi, takže o fyzickou práci, mimo jiné, nemám nouzi. Asi před měsícem jsem si namohla při zvedání dětí obě zápěstí. Byla jsem u ortopeda, dostala jsem nějaké léky, mast..a jelikož jsem zrovna měla pár dní volno, nešla jsem marodit a věřila, že se mi to zklidní a přejde. Pak jsem šla na ranní a rozjela jsem si to takovým způsobem, že jsem bolestí nespala a ráno utíkala na pohotovost. Neudržela jsem ani kartáček na zuby. Byl to zánět šlach, dostala jsem další léky, ortezu a neschopenku. po týdnu jdu na kontrolu, ale obávám se, že ještě zůstanu doma, protože to ještě není dobré a pořád to dost bolí. Nijak mě to netěší, protože jsem na všechny platby sama a moje výplata už takhle není nijak závratná, natož když tři neděle promarodím. Ale já opravdu s těma rukama nemůžu. Napadlo mě, jestli bych měla nějaký nárok na bolestné, když mi tohle onemocnění vzniklo následkem pracovní činnosti. Že bych si tu finanční situaci alespoň trochu vylepšila. Co myslíte? Mám šanci? Na koho se případně obrátit?

Odpověď na téma: Nárok na bolestné
Informace o uživateli: