nárok na reklamaci

Forum Fóra Trestní právo Různé nárok na reklamaci

Zvolené téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Lenka a poslední změna je stará 10 let, 3 měsíce.

• Autor

Lenka

Dobrý den,

v květnu 2007 jsem si zakoupila auto v Auto Adler Opava, Krnovská ulice. Ihned při koupi jsem nezjistila, že v autě chybí komponenty na klimatizaci. Při prohlídce auta u mého mechanika si mechanik této závady všiml, mě informoval, poté jsem jela se svým kolegou do Adleru a tam mi řekli, že se reklamace na klimatizacï neuplatňuje. To bylo v červnu. Dobře nechala jsem to být, ale druhý mechanik který mi vyměňoval žárovky mě informoval, že reklamaci bych si měla uplatnit, proto semnou sepsal veškerou dokumentaci a zajeli jsme na Adler a opět požadovali nápravy.To bylo bohužel ted v srpnu. Dnes 23.8. jsem dostala vyrozumění ze strany Adleru, že reklamace je nepřípustná, že jsem si komponenty na autě sama demontovala nebo nechala demontovat, a že Adler trvá na tom, že při prodeji vše v autě bylo a klimatizace byla funkční. Chtěla jsem se zeptat jaká mám práva. Jak mám dokázat, že jsem z auta nic nedemontovala a rozvody které ke klimatizaci patří jsou zasvařované již od bývalého majitele.Prosím o zaslání rady, na email lenkazei@hotmail.com

Odpověď na téma: nárok na reklamaci
Informace o uživateli: