Návštěva vězně

Forum Fóra Trestní právo Různé Návštěva vězně

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Olga Metálová a poslední změna je stará 9 let, 4 měsíce.

• Autor

Tereza Fajerová

Chtěla bych se zeptat,jaké jsou moje možnosti kontaktovat nebo navštívit partnera ve vězení?Provinil se tím,že neodpracoval veřejno prospěšné práce.S partnerem nejsme manželé. Z našeho vztahu se narodila dcera,která se bohužel jmenuje po mém exmanželovi (narodila se ve lhůtě do 300 dnů od rozvodu). Jediné čím mohu dokázat,že jsme partneři je zablokovaný termín pro naši svatbu,kde jsem musela nahlásit přijímení snoubenců.Pustí mne za ním na návštěvu? Budu sebou moci vzít i dcerku?? Bohužel jsme oba bez rodičů a nemám,kdo by mi ji pohlídal.

• #51300 Reply

Olga Metálová

Dobrý den,

mám velmi podobnou situaci,jako vy. Ale já navštěvuji partnera pravidelně i s naším synkem,který má též ze stejného důvodu příjmení po exmanželovi.Na návštěvu mohou jezdit kdokoli,koho si partner napíše na navštívenku. Max.4 osoby. Můžete jet i s malou,ale partner musí nechat na navštívenku napsat její jméno,jaké má v RL a vy ten její

RL a svůj OP musíte mít s sebou. Bez toho Vás tam nepustí. Taky je dobrá pravidelná poštovní korespondence. Na malou si vemte vše co potřebujete do ig.tašky,a co vám dovolí,to záleží na bachařích.Každopádně doporučuji k soudu podat žádost o zruš.otcovství,tu můžete bezplatně podat i vy sama u soudu půl roku po nar.malé.Ušetříte tím za testy DNA,které se dělají až ve věku 2 let dítěte a navíc,pokud partner chodí ve vězení do práce,mohl by na malou posílat alimenty,v případě,že bude veden jako otec.Pevné nervy a hodně síly. S pozdravem metálová

Odpověď na téma: Návštěva vězně
Informace o uživateli: