Nemovitost

Forum Fóra Občanské právo Nemovitosti Nemovitost

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Milan Zeman a poslední změna je stará 6 let, 3 měsíce.

  • Autor
    Příspěvky
  • #67739 Reply

    Jan Soukup

    Dobrý den,nabyl jsem nemovitost v hodnotě nad 1 000 000.Mam smlouvu kde prodejce předáva nemovitost do mého vlastnictví a prodejce podepsal že jsem mu předal finanční částku….Ve skutečnosti šlo o dar a ja touto častkou nikdy nemohl disponovat.Je tato smlouva proto napadnutelná?

  • #67741 Reply

    Milan Zeman

    Ano, jedná se o neplatný právní úkon podle § 39 občanského zákoníku.

Odpověď na téma: Nemovitost
Informace o uživateli: