Neopravnene srazky ze mzdy

Forum Fóra Pracovní právo Různé Neopravnene srazky ze mzdy

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Mgr. Oldřich Topka a poslední změna je stará 9 let, 5 měsíců.

• Autor

Martin Franek

Dobry den,

mam problem s,ted jiz byvalym,zamestnavatelem.

Mel jsem uzavrenu smlouvu na dobu neurcitou, k dispozici sluzebni automobil pro uziti k soukromym ucelum.

Jednoho dne si mne pozval muj nadrizeny "na koberecek" a dostal jsem vytykaji dopis pro neplneni povinnosti.Zhruba za 14 dni se toto cele opakovalo,opet vytykaci dopis,byli mi zabaveny klice od automobilu a CCS karta.Asi po tydnu jsem se od kolegu dozvedel,ze se zmenily servisni podminky firemniho klienta,o cemz me muj nadrizeny neinformoval.Po dvou mesicich mi mezi ctyrma muj nadrizeny rekl,ze by byl rad,kdybych odesel.Ovsem do dnesniho dne nemam dokument o odevzdani automobilu,CCS karty.Automobil jsem odevzdal 14.11.2006 a firma mi naklady na uziti auta pro soukrome ucely davala na muj vrub jeste nasledujici dva mesice.Po me vypovedi jsem byl 4 mesice na Uradu Prace.Vyse davky mi byla vypoctena na zaklade nizsi vyplaty,nez bych mel dostat po odevzdani vozu,kdyz jsem jej nemohl vyuzivat.Nevim,jak toto cele resit.Franek M.

• #38696 Reply

Mgr. Oldřich Topka

Dobrý den, celou věc předložte advokátovi k posouzení. Kromě toho jste měl celou situaci řešit již od počátku a nečekat celé měsíce. Právník by se měl pokusit o smírné řešení situace s vaším bývalým zaměstnavatelem. Když k dohodě nedojde, bude se muset bránit u soudu.

Odpověď na téma: Neopravnene srazky ze mzdy
Informace o uživateli: