Neplaceni vyzivneho

Forum Fóra Rodinné právo Rodičovství Neplaceni vyzivneho

Zvolené téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Kateřina Monodiova a poslední změna je stará 2 roky, 5 měsíců.

• Autor

Kateřina Monodiova

Dobry den,

Mam s byvalym pritelem syna, ejsme spolu, domluvili jsme se na alimentech 2000 Kč, prakticky uz od zacatku mi penize daval jen na me pozadani, klidne i jednou za tri mesice. Za synem jezdi dvakrat tydne tak na pul hodiny. Koncem roku me obvinil z toho, ze male dite tolik nestoji a ja si nechavam penize pro sebe.Rekl ze mi da 1500 Kč.Penize ktere mi dluzil uz mi nedal protoze pry tedy za ten pul rok preplatil. Pristoupila jsem na to s tim, ze kdyz bude potreba neco koupit, tak to koupi, souhlasil. Takze mu pisu jednou za mesic seznam, co ma malemu koupit, vetsinou tk tri veci. Poprve privezl a ted kdyz jsem mu dala dalsi seznam, a chtela jsem po nem i alimenty za dva mesice, ktere mi dluzi, tak radeji neprijel. Pry ma hoodne velke dluhy, nejspis automaty nebo sazi uz s tim v minulosti problem mel. Do prace chodi ale smlouvu nema.Rict aby za malym prijel az s penezma a vsim co slibil asi nemuzu ze? Co tedy delat, kdyz on nic nema? Dekuji

Odpověď na téma: Neplaceni vyzivneho
Informace o uživateli: