nepouziti bezpecnostnich pasu

Forum Fóra Ostatní Obecné nepouziti bezpecnostnich pasu

Zvolené téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Karel P. a poslední změna je stará 8 let, 3 měsíce.

• Autor

Karel P.

Dobry den,

predjela me hlidka statni policie a po zastaveni obvinila z nepouziti bezpecnostniho pasu. Pas jsem v okamziku pristoupeni policisty k vozu mel, stejne jako po celou dobu jizdy. Po pozadani o dokumentaci (fotografie, videozaznam) mi bylo sdeleno, ze toto neni treba. Argumentoval jsem tim, ze pasy mam na sobe nyni v dobe rozhovoru a stejne tak jsem je mel po celou dobu jizdy a proto o dokumentaci zadam. Na to mi bylo sdeleno, ze na bilem tricku by pasy videt byly a ze jsem si je musel nasadit v momentu, kdy jsem je videl ve zpetnem zrcatku. Tudiz bud zaplatim blokovou pokutu nebo spravni rizeni. Rekl jsem, ze pokutu odmitam zaplatit a at to oznami. Policista odesel s mymi doklady a cca za minutu se vratil. Doklady mi podal, rozloucil se a odesel. Tim jsem povazoval vec za ukoncenou.

Nic jsem nepodepsal a o to vetsi bylo prekvapeni, kdyz mi pozvani opravdu prislo. V aute jsem byl sam. Prosim poradte jestli mam moznost se nejak branit a jak?

Dekuji predem za kazdou odpoved

Odpověď na téma: nepouziti bezpecnostnich pasu
Informace o uživateli: