neprodloužení smlouvy

Forum Fóra Občanské právo Různé neprodloužení smlouvy

Zvolené téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Věra Kuncová a poslední změna je stará 9 let, 12 měsíců.

 • Autor
  Příspěvky
 • #33856 Reply

  Věra Kuncová

  Dobrý den, obracím se na Vás s prosbou o radu,bydlíme v domě s pečovatelskou službou kde ve stejném patře má bydlení i náš postižený syn(vozíčkář) je to 3 roky co navíc onemocněl schizofrénií a tak jeho chování bez léčby, kterou odmítl mělo za následek, že narušoval klid v domě,město mu proto neprodloužilo nájemní smlouvu a nyní ho čeká soudní řízení, v kterém chce město,aby soud rozhodl o jeho vystěhování, město nebralo v úvahu ani to, že syn dle lékařského vyšetření má omezené rozpoznávací schopnosti a vyžaduje celodenní péči druhé osoby, syn byl nyní zbaven svépravnosti a již 14 dní se ambulantně léčí a je po psychické stránce opět v normálu a tím se jeho chování upravilo a již neobtěžuje žádným nevhodným chováním sousedy.

  Prosím kdybyste mi mohl napsat jak u soudu nejlépe postupovat, aby soud nerozhodl ve prospěch města a tím by zhoršil životní podmínky syna i nás rodičů.

  Předem moc děkuji za odpověd. Kuncová

Odpověď na téma: neprodloužení smlouvy
Informace o uživateli: