Nesmyslná nařízení na hranici šikany

Forum Fóra Pracovní právo Různé Nesmyslná nařízení na hranici šikany

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Petr Petr a poslední změna je stará 3 roky, 9 měsíců.

 • Autor
  Příspěvky
 • #41178 Reply

  Petr Petr

  Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, zda má zaměstnavatel právo nařídit, že se nesmí zavírat dveře do kanceláří, aby mohl při procházení chodbou vidět, co se v kancelářích děje? Děkuji za odpověď.

 • #41180 Reply

  marcel nováček

  Nevidím důvod proč by neměl.Vzniká tam průvan? Tedy snad jen pokud se nejedná o kancelář lékaře a neprovádíte v ní lékařské výkony (to že si s koleginí na doktora hrajete nestačí) Muže je také nechat prosklít,nebo třeba udělat open office – vybourat příčky a mít jednu velkou kancelář.Dokonce jsem viděl dodatečně vsazená okna přes celou stěnu.

 • #41181 Reply

  Petr Petr

  Ano, otevřené dveře způsobují průvan, pokud je otevřené okno a navíc je práce v kanceláři rušena hlukem z výroby i samotné chodby, kde je poměrně rušný provoz. A světe div se, v kanceláři se pracuje a na doktory si tam opravdu nikdo nehraje.

 • #41182 Reply

  marcel nováček

  Pokud je důvod zaměstnavatele usnadnění kontroly Vaší práce a Vám otevřenné dveře nevyhovují z důvodu průvanu a hluku z výroby zkuste mu navrhnout v klidu výměnu dveří za prosklené.

 • #41183 Reply

  Petr Petr

  To jsme už zkoušeli a navrhovali, i kameru.

Odpověď na téma: Nesmyslná nařízení na hranici šikany
Informace o uživateli: