Nevím kam zařadit jinam tento dotaz

Forum Fóra Občanské právo Různé Nevím kam zařadit jinam tento dotaz

Zvolené téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  zdeněk a poslední změna je stará 9 let, 11 měsíců.

• Autor

zdeněk

Dobrý den, 13.dubna jsem zakoupil motocykl r.v. 1996 za 60 000 kč, ale tímto má investice neskončila, bylo potřebné obnovit technickou prohlídku, která stála 410kč, na kterou jsem musel koupit nové pneumatiky za 5700 kč, poté byla nutná výměna řetězové sady a zadních brzdových destiček 4000 kč. 29. června začala mít motorka problémy, které jsem chtěl vyřešit tím, že ji nechám opravit v servisu, jenže tam přišli mechanici na to, že byla zanedbaná výměna rozvodového řetězu, který byl v motoru něco poničil a že jeden ze čtyř válců neběží a unikaji z něj tlaky, oprava má prý stát něco kolem 10 000 kč, pokud nebude v motoru ještě větší problém… Chtěl bych vědět, jestli mám podle zákona možnost chtít uhradit od prodejce tuto opravu a nebo aby mi vrátil částku, za kterou jsem motocykl kopil. V případě vrácení peněz se chci také zeptat, jestli je možné se dožadovat částek, které jsem hradil za výměny součástek výše uvedených… díky za odpověď

Odpověď na téma: Nevím kam zařadit jinam tento dotaz
Informace o uživateli: