Nevyhrazené parkovací stání

Forum Fóra Občanské právo Různé Nevyhrazené parkovací stání

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  nedej se a poslední změna je stará 3 roky, 12 měsíců.

• Autor

Dominik Hamáček

Dobrý den, mám prodejnu v jedné z rušnějších humpoleckých ulic. Občas se tam špatně parkuje. Naproti mě je ovšem člověk, také majitel prodejny, který si bez ostychu obsadí podélní místo na parkovaní parkovacím kuželem, aby měl vždy kam zajet. Nerad se s někým hádám, takže jsem vždy parkoval jinde. Ale nedávno, když už jsem asi po čtvrté objížděl blok a nikde nic, jsem se naštval a prostě jsem ten kužel dal stranou a zaparkoval. Na to na mě ten člověk přiběhl a začal vyvádět co si to dovoluju. Argumentoval jsem to, že nemá žádné vyhrazené parkovací stání a ani žádné povolení. Odvětil, že on nic mít nemusí a jestli to udělám znovu, rozbije mi hubu. Pevně věřím, že jsem v právu, ale spíš by mě zajímalo, jaký by to pro něj mělo postih v případě zavolání policie. Děkuji za odpověď

• #36047 Reply

nedej se

Jedná se o neoprávněný zábor veřejného prostranství, takže postih by to byl finanční.

Odpověď na téma: Nevyhrazené parkovací stání
Informace o uživateli: