nezaplacení mzdy za vykonanou práci

Forum Fóra Pracovní právo Mzdy nezaplacení mzdy za vykonanou práci

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Milan Špičák a poslední změna je stará 7 let, 9 měsíců.

• Autor

Milan Špičák

Dobrý den měl bych dotaz sice je to už delší záležitost ale vážně by mně zajímalo jestli by se s tím dalo ještě něco udělat. Od 11.9.2007 do 31.10.2007 jsem pracoval v nejmenované Ostravské firmě jako dělník ve výrobě a ústně jsme se s firmou dohodl na tom, že mi výplatu dají hotově, tudíž jsem jim nedal žádné čislo účtu ani nic nepodepsal,že bych souhlasil s odesláním mzdy na jakýkoliv účet ale bohužel když jsem si potom přijel pro výplatu, bylo mi zděleno, že pro mě nic nemají a po telefonu jsem dokonce zjistil, že mou výplatu poslali na účet mé matky a ta mi nic nedala a vedení firmy se nehodlalo ani se mnou o tom bavit.Je nějaká možnost jak tuto mzdu získat zpět a jak bych měl popřípadě postupovat dále?Navíc original smlouvy co jsem mel tak byl bohužel roztrhán a poté slepen ale mám kopii smlouvy .snad to nebude problém.Předem děkuji

• #59110 Reply

Karel Dlouhý

Budcete muset podat žalobu k okresnímu soudu o vyplacení mzdy. Promlčecí doba jsou tři roky, takže to ještě promlčené není.

• #59111 Reply

Milan Špičák

takze co se týká té smlouvy by nemel byt problem a nemam ani vyplatni pasku , takze to by taky nevadilo?a jak je to s pravnikem?protoze vazne na nej nemam.predem dekuji

• #59112 Reply

Milan Špičák

Dobry den,ziju s druzkou a nasim 2 letym synem v pronajatem domku.ja jsem na uradu prace a nepobiram ani korunu a pritelkyne pobira pouze rodicovsky prispevek.Na me je par exekuci a ta o ktere vimcini pres 60.000 kc bohuzel jsem zjistil ze asi nebudu schopen tuto pohledavku splacet protoze splacim po 1000 kc a uz ted mi to dela hodne velike potize vzhledem k nasi financni situace.Je nejaka moznost jak se zbavit teteto, popripade techto exekuci anizbychom prisli o majetek i kdyz se jedna spise o nabytek popripade domaci spotrebice.Predem dekuji

Odpověď na téma: nezaplacení mzdy za vykonanou práci
Informace o uživateli: