Nezastižen při kontrole

Forum Fóra Ostatní Obecné Nezastižen při kontrole

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Lukáš Mareš a poslední změna je stará 4 roky, 3 měsíce.

• Autor

JIŘÍ VESELÝ

Měl bych dotaz ohledně nezastižení kontrolorem v pracovní neschopnosti.

1.Při spánku jsem zaslechl zvonek, po otevření dveří jsem nikoho nezastihl pamatuji si přesný čas a uklízečku která se pohybovala po chodbě.

2.Druhý den jsem telefonem kontaktoval kontrolora s tím že mu můžu přesně určit čas návštěvy a pohybující se uklizečku v domě – bez reakce "ať to vysvětlím doktorce.

3.Návštěva lékaře – jen info z její strany zašlete upozornění tam a tam.

4.Vyrozumnění z mé strany úřad/popsání situace/beru antidepresiva/spánek/určení času atd

Co mohu očekávat nebo jak dále postupovat – zatím se po 4 dnech ze žádné strany nic neděje z mé strany jde o 100% pravdu a nechci se dostat do situace kdy budu lhát a někde schánět razítka.

Velmi děkuji

• #75354 Reply

Mgr. Oldřich Topka

Dobrý den, celou situaci i nadále konzultujte s úřadem. Jinak by Vám mohli být sníženy nebo odebrány nemocenské dávky. Bude také velmi záležet na posouzení příslušné úřadu, jestli Vaše tvrzení shledá hodnověrným nebo se bude domnívat, že jde o výmluvu. Myslím však, že jste zareagoval rychle a odpovídajícím způsobem. Případů, kdy lidé kontrolora "zaspali", nefungoval jim zvonek nebo byli zrovna na návštěvě u lékaře je celá řada, OSSZ s nimi určitě má své zkušenosti.

• #75355 Reply

Lukáš Mareš

Dobrý den mám dotaz volali mi z práce že jsem měl prý kontrolu doma jelikož jsem v neschopnosti,problém je ten že jsem byl doma ale nikdo tu nezvonil prý jsem tam neměl na zvonku jméno tak to neřešili a napsali nezastižen.Od našeho domácího máme zákaz změnit jméno na zvonku, ale uvnitř budovi ho máme,měli jsme ho i venku v mé neschopnosti, ale pořád nám to někdo ztrhává.Kontrola tu byla už prý dvakrát prosím o nějakou radu jak se proti tomu bránit děkuji

Odpověď na téma: Nezastižen při kontrole
Informace o uživateli: