novomanželská půjčka

Forum Fóra Ostatní Obecné novomanželská půjčka

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Michal Šrom a poslední změna je stará 8 let, 1 měsíc.

 • Autor
  Příspěvky
 • #74960 Reply

  Jiří Kubeček

  Chci se zeptat,jest-li mohu získat novomanželskou půjčku 300000Kč,když vlastním rodinný dům,ale je v rekonstrukci(žádné bytové jednotky).

 • #74962 Reply

  Mgr. Oldřich Topka

  Dobrý den, podle §3 odst. 3 nařízení vlády č. 616/2004 Sb., o použití prostředků Státního fondu rozvoje bydlení formou úvěru na úhradu části nákladů spojených s výstavbou nebo pořízením bytu některými osobami mladšími 36 let, nelze tuto půjčku poskytnout žadateli, který je vlastníkem rodinného domu.

 • #74963 Reply

  Petra Pavelková

  Mého manžela otec by nám chtěl dát dům ve kterém bychom si, ale museli přistavět jedno patro, protože v přízemí by bydlel on. Proto se chci zeptat jestli bychom mohli získat novomanželskou půjčku na přístavbu jednoho patra? Předem děkuji za odpověď.

 • #74964 Reply

  Josef Hamrozi

  chtel bych se zeptat jestli muzu dostat novomanzelskou pujcku pokud chci pouze vybavit domacnost,bydlim v rodinem dome ktery patri rodicum.predem diky za odpoved

  Hamrozi

 • #74965 Reply

  Michal Šrom

  Dobrý den,

  chtěl bych se zeptat, jestli je možné dostat novomanželskou půjčku na nákup stavebního materiálu např. krytina na střechu rodinného domu, který jsem začal stavět.

  Předem vám děkuji.

  S pozdravem a přáním krásného dne

  Michal Šrom

Odpověď na téma: novomanželská půjčka
Informace o uživateli: