Obecní policie

Forum Fóra Ostatní Obecné Obecní policie

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Mgr. Oldřich Topka a poslední změna je stará 9 let, 11 měsíců.

 • Autor
  Příspěvky
 • #75364 Reply

  Ondřej Skála

  Dobry de,

  chtel bych se zeptat, zda kdyz jsem vyzvan straznikem k sepsani zapisu o podanem vysvetleni podle odst. 1 § 3a zakona 553/1991 Sb., zda si mohu rozhovor nahrat na diktafon-poridit zvukovy zaznam tohoto rozhovoru.

  Dekuji Vam

  Odnrej Skala

 • #75366 Reply

  Ondřej Skála

  Jedna se o paragraf 11, spletl jsem se.

 • #75367 Reply

  Mgr. Oldřich Topka

  Dobrý den, tomu, aby jste si řádně zdokumentoval jednání, a to i ve formě zvukového záznamu, by nemělo nic bránit. Je to součást práva na obhajobu, kterou by Vám neměl žádný obecní policista odepírat.

 • #75368 Reply

  Mirek Kubalík

  Dobrý den. Mám v plánu vyměnit starý plot směřující na veřejnou komunikaci.Spolumajiteli této komunikace jsou všichni majitelé přilehlých domů a několik dalších osob s jiným bydlištěm. Jedná se o asi 20 osob. Musím skutečně písemně vyrozumět všechny spolumajitele, či mít dokonce jejich souhlas? Děkuji

 • #75369 Reply

  Mgr. Oldřich Topka

  Dobrý den, musíte doložit, že jste prokazatelně informoval všechny vlastníky (tedy i spoluvlastníky) předmětných pozemků. Ostatně pokud stavební úřad shledá, že tato podmínka není dostatečně splněna, vyzve Vás k nápravě.

Odpověď na téma: Obecní policie
Informace o uživateli: