OBtěžování sousedem

Forum Fóra Trestní právo Různé OBtěžování sousedem

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  miroslav a poslední změna je stará 7 let, 1 měsíc.

 • Autor
  Příspěvky
 • #51233 Reply

  Navratilova

  Dobry den žadam o radu již třetím rokem jsme neustale pod tlakem ze strany souseda,ktery nas neustale špízluje dalekohledem. ze svého okna.ma nemístné poynamky .když delame něco na zhradě nebo jen když se objrvíme venku před domem,každý nam radí at to ignorujem ale to po letech žití již nejde.úřady nam tvrdí .že se s tím neda nic delat. poslaly jsme mu i varování ,že to dame k soudu.je to ještě horší.dekuji

 • #51235 Reply

  Mgr. Lucie Jindrová, advokát

  Dobrý den,

  v tomto případě je problém, že se tato věc velice obtížně prokazuje. Pokud nepomůže obecní úřad, příp. ani policie, je teoretická možnost obrátit se na soud a řešit věc v soudním řízení. Úspěch Vám však nikdo (zvláště ne v takovémto řízení) nezaručí. Pokuste se obrátit na advokáta, celou věc mu důkladně popište , ukažte rozhodnutí obce v této věci a společně se domluvíte na dalším postupu.

 • #51236 Reply

  Radmila Novakova

  Dobry den chci se zeptat zda je trestne me udani souseda,ze ve sluzebnim byte neopravnene ubytovava cizince.Dekuji za odpoved.

 • #51237 Reply

  Mgr. Lucie Jindrová, advokát

  Dobrý den,

  máte na mysli, jestli jste trestně stíhatelná Vy za to, že jste udala souseda?

 • #51238 Reply

  Radmila Novakova

  Dobry den pani doktorko Jindrova.Ano presne tak to myslim.

 • #51239 Reply

  Radmila Novakova

  Pani Doktorko Jindrova jeste Vam chci podekovat mnohokrat za Vasi odpoved.Novakova

 • #51240 Reply

  JS

  Dobrý den, mám na Vás prosbu. Již několik let sdílíme dům s rodinou, která nás permanentně psychicky terorizuje. Začalo to tím, že ničí na zahradě rostliny, které jsme si tam zasadili a bohužel (což je to nejhorší) to přešlo do osobních verbálních útoků. Zvláště paní sousedka nám permanentně nadává těmi nejhoršími způsoby, vyhrožuje nám trestním oznámením, zákazem přiblížení, celkovým zničením zahrady, jen abychom prý věděli kdo je tady pánem. Zároven nám vyhrožuje napadením a dokonce zabitím našeho psa (velmi mírumilovný, nikdy nebyl agresivni). Již jsme se obrátili na městský úřad, který nám sdělil, že pokud se nic nestane, nemohou nic dělat. Každý nám říká, ať je ignorujeme,ale ten psychický tlak je opravdu veliký a my netušíme co máme dělat. Dá se vůbec něco dělat? Děkuji mockrát za odpověď.

 • #51241 Reply

  miroslav

  Dobrý den.Mám na vás prosbu.Nademnou bydlí pani která je evidentní blazen.Obtěžuje nas od doby nastěhovaní.V noci nám bouchá do stropu i pár krád za noc nějakým kladivem takže se pořad budíme s manželkou a pro našeho malého je to prostě šílené.,řve v noci i přes den a to i několik hodin v kuse ale tak že je to pořadně slyšet k nám do bytu i k dalším sousedum kolem jejího bytu.Mame tu smulu že sme byt koupily přímo pod ní.to už trvá pár let,Potřebuju poradit kam se obrátit.Protože sme o tomhle problému upovědomily lidi v našem zastupitelstvu,Městký uřad i policii ale nikdo s tím nic neudelal.ona se odvolala a poslaly to na Magistrát ze kterého se jim ani neuračilo nám zaslat nějaký dopis nebo neco co s tím bude dál.Dal jsem na policii oznamení i cd s nahranym jejím hlasem jak řve a nadáva,taky sousedi byly jako svědci ale nic s tím nikdo nedělá.už sme s toho docela psychycky na dne.to je denodenně neco.

  Zdravím Mirek.Díky vopřed za odpověd

Odpověď na téma: OBtěžování sousedem
Informace o uživateli: