Odcizení vozidla v leasingu

Forum Fóra Obchodní právo Smlouvy Odcizení vozidla v leasingu

Zvolené téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Dana Čumplová a poslední změna je stará 9 let, 5 měsíců.

• Autor

Dana Čumplová

Měla jsem auto od ČSOB leasing a řádně jsem ho platila 15 měsíců z celkových cca 72 měsíců, než mi ho někdo ukradl. Zaplatila jsem za něj ve splátkách cca 91tis.+16tis.akontace.Celkem mě osobně tedy vznikla škoda 107tis.ČSOB-pojišťovna vyplatila pojistné ČSOB-leasingu za odcizení vozu ve výši 135tis.Poslední zplátku jsem zaplatila v měsíc odcizení a věc udala na polici,která věc vyšetřovala cca měsíc a zároveň,dle smlouvy,ČSOB-pojišťovně.Po měsíci jsem předala dokumentaci a výsledky vyšetřování,odloženo,pojišťovně a ta měla na zpracování další měsíc.Cca po 3měsících mi přišla upomínka i s patřičnými úroky od leasingu,že neplatím předepsané zplátky.Po veškerém vyrovnání leasingu s pojišťovnou mi přišlo,že mám doplatit ještě 95tis.a to okamžitě a ihned mi začli z této částky účtovat penále a to i po mém odvolání na ČSOB-leasingu,že s tím zásadně nesouhlasím a žádám o přešetření.Přešetřili a věc dali právníkovi zvýšenou o další úroky a s hrozbou soudu a exekuce.Prosím poraďte co mám dělat

Odpověď na téma: Odcizení vozidla v leasingu
Informace o uživateli: