odstoupení od smlouvy-objednávky

Forum Fóra Obchodní právo Smlouvy odstoupení od smlouvy-objednávky

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Mgr. Oldřich Topka a poslední změna je stará 9 let, 3 měsíce.

• Autor

eva ratajova

Po internetu (e-mailem)jsme uzavřeli objednávku na dílo.

Možnost odstoupení byla nejpozději 10 dnů před zahájením

akce.Tuto podmínku jsme splnili,akci jsme zrušili meilem,telefon i fax měli vypnutý a v neděli byl poslední den.Nyní po nás chtějí storno poplatek nejdříve,z důvodu

pozdního oznámení o zrušení,když jsme doložili včasné

odeslání meilu,argumentovali tím,že zrušení mělo být pro-

vedeno písemně.O písemném odstoupení od objednávky nebylo

nic ani v objednávce,ani v podmínkách.Mají pravdu?

Děkuji Ratajová

• #48972 Reply

Mgr. Lucie Jindrová, advokát

Dobrý den,

bez znalosti bližších podrobností lze těžko hodnotit, jak je to správně.

• #48973 Reply

Jana Kantová

Mám uzavřenou exklusivní smlouvu na prodej bytu, ale dnes jsem s překvapením zjistila, že realitní kancelář PROLUX je neseriózní. Jedná se o jednání s potencionálním kupcem, kdy vůbec nereaguje na případné telefony nebo odvětí, že se ozve, ale již tak neučiní.

Smlouvu mám na půl roku a při odstoupení po mě budou chtít sjednanou provizi. I při podepisování smlouvy mi tedy uvedli mylné informace.

Nevím co mám dělat, proto se obracím na Vás.

Chtěla bych vědět, zda-li lze od této smlouvy odstoupit bez pokut.

• #48974 Reply

Petr šimon

Všem obětem i případným zájemcům – mrkněte na stránky "proluxovat.kvalitne.cz", kde začaly být zveřejňovány rady, jak s Proluxem bojovat.

• #48975 Reply

Mgr. Oldřich Topka

Dobrý den, diskuzí na téma "Proluxu" již najdete na internetu celou řadu. Pokud ale jde o revizi jejich smluv a možnosti na odstoupení, musíte se obrátit na komerční právní služby.

Odpověď na téma: odstoupení od smlouvy-objednávky
Informace o uživateli: