omezování osobní svobody rodiči

Forum Fóra Trestní právo Různé omezování osobní svobody rodiči

Zvolené téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Aleš Procházka a poslední změna je stará 9 let, 6 měsíců.

• Autor

Aleš Procházka

Dobrý den, mám jeden závažný dotaz. Mám přítelkyni, které bylo 7.3. tohoto roku 18let, den po jejích narozeninách jsem přijel k ní domů, že ji vyzvednu a pojedeme na prázdniny ke mě. Bohužel, jen co jsem to sdělil její matce, násilně ji vtáhla do domu a na mne se osopila a pak zavřela dveře a zamkla. Svou dceru drží do dnešního dne pod nějakýmy pohrůžkami doma a nechce ji za žádnou cenu pustit nikam, prý má domácí vězení (tedy v 18ti letech???). Myslím, že je schopna ji i fyzicky týrat, kdyby neuposlechla. Jelikož má i strach z vlastní matky, tak jsem ustoupil a odjel. Denně si voláme a včera to dovršilo k tomu, že ji byl zabaven i její vlastní telefon. Mám o ni strach. Nevím co stím mám dělat a jak to vůbec vyřešit. Mne je 28 let, jsem zaměstnaný a jsem schopen se i o mou studující přítelkyni postarat. Prosím pomozte, jelikož toto je určitě jednání proti listně lidských práv a svobod.

Odpověď na téma: omezování osobní svobody rodiči
Informace o uživateli: