Omluvný dopis za ublížení na zdraví

Forum Fóra Ostatní Obecné Omluvný dopis za ublížení na zdraví

Zvolené téma neobsahuje zatím 1žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Marek Cejp a poslední změna je stará 4 roky, 6 měsíců.

• Autor

verča

chci se zeptat, jak napsat omluvný dopis za ublížení na zdraví. Co vše v dopise musí být obsaženo?

• #74656 Reply

J.

Prosím jak napsat omluvný dopis za ublížení na zdraví,vzor omluvného dopisu.Děkuji

• #74657 Reply

Mgr. Oldřich Topka

Dobrý den, takový vzor není. Záleží to především na stylistických a jazykových schopnostech toho, kdo se omlouvá. Musí být však zcela jasné a srozumitelné za co a komu omluva směřuje.

• #74658 Reply

Roman Rousseau

chci se zeptat, jak napsat omluvný dopis za ublížení na zdraví. Co vše v dopise musí být obsaženo?

• #74659 Reply

Peter Girman

dobrý deň,

prosím Vás o radu: nedávno som zrazil pani na prechode a ozval sa mi jej pravnik, ze chce odškodné 200.000kč(nemá následky) Vyčetrovatelka mi poradila nech jej napišem omluvný dopis a pošlem 20.000kč, že to bude dostačujúce a sudca stiahne trestne stíhanie. može ešte pani podať trestné oznámenie na civilnom súde? lebo toto trestne oznamenie podala policia ČR. dakujem za rýchlu radu a odpoveď

• #74660 Reply

Kamila Špalková

Dobrý den, ráda bych věděla zda existuje nějaký vzor omluvného dopisu za ublížení na zdraví, popř., kde ho najdu. Děkuji Špalková

• #74661 Reply

Josef Dvořák

Dobrý den, rád bych věděla zda existuje nějaký vzor omluvného dopisu za ublížení na zdraví po autohavárii , popř., kde ho najdu. Děkuji Dvořák J.

• #74662 Reply

Blanka Hoffmannová

Dobrý den, rád bych věděla zda existuje nějaký vzor omluvného dopisu za ublížení na zdraví po autohavárii , popř., kde ho najdu.Hoffmannová Blanka

• #74663 Reply

ivzez

Neexistuje. Ani bych použití nějakého vzoru nedoporučovala. Způsobí-li někdo někomu jakoukoliv újmu, měl by se omluvit svými slovy.

• #74664 Reply

Ondra Kviz

Dobry den mam prozbu v patek se mel nehodu s motorkarem ktery jel po hlavni tak mu potrebuji nypsat omluvny dopis ale nemuzu nikde najit co by vnem melo bejt tak mi prosim poradte nebo mi reknete kde bych nasel vzor.

Predem dekuji za odpovedi

• #74665 Reply

Marek Cejp

Dobrý den, mám prozbu 2.11.2012 jsem měl nehodu s motorkářem a odobmím automobilem. Začal jsem předníždět os. auto a v protisměru se oběvilo os. auto. Došlo ke střetu, moje auto se stočilo přez celou silnici a motorkář za mnou to už nedobrzdil. Potřebuji oběma poškozeným napsat omluvný dopis. Ale nemůžu nikde najít co by v něm melo být, a co tam mám vlastně napsat. Prosím poraďte mi, nebo mi napište, kde bych mohl najít vzor.

Předem děkuji za odpovědi.

S pozdravem

Marek Cejp

Odpověď na téma: Omluvný dopis za ublížení na zdraví
Informace o uživateli: